Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi fér bele első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fér bele első találkozásnál? 23/l

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja múlva találkozom egy sráccal, akivel lassan 2 hónapja levelezem. Egyszer találkoztunk személyesen. Nem sok mindent beszélgettünk, de utána felvette velem a kapcsolatot. Nagyon szimpatikus.


A leveleiben mostanság azt írja, hogy nagyon szeretne már látni, illetve a végén az "Ölellek" szót használja. Nem az a nyomulós típus, és nem olyan, mint az eddigi férfiak, akikkel beszélgettem. Nagyon tisztelettudó, sosem hozakodik fel semmilyen intim dologgal, ha megdicsértem pedig zavarba jön. Úgy levelezünk, mint a régi időben mondhatni.


A kérdésem: Szerintetek megölelhetem? Egyáltalán mit szabad az első találkozásnál? Addigra 3 hónapja levelezünk már.


Jöhet saját tapasztalat is akár.


2017. jan. 6. 20:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*hónap
2017. jan. 6. 20:59
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Egész nyugodtan ha ő is akarja.Drukkolok!
2017. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Csók és tapi. és petting... igazából minden szexen kívül, ha a lány is benne van.


Saját tapasztalat:


Egyszer találkoztam a lánnyal. Beszélgettünk, gondolom megtetszettem neki, mert miután elárultam a teljes nevem, akkor el kellett mennie, de délutánra már bejelölt facebookon. (10 perc beszélgetés sem volt, az is első találkozásos felszínes)

Nekem is tetszett, ezért ráírtam, hogy hogy van stb. Elkezdtünk beszélgetni, de nem tudtunk találkozni a következő 3-4 hétben. Csak facebookon beszélgettünk. Ott egyszer már nem akartam kerülgetni a forró kását és rákérdeztem, hogy van-e pasija. Levágta persze, hogy azért kérdezem, mert nekem tetszik. Mondta, hogy nincs és reméli, hogy nekem se nőm. Hát nem volt. Aztán sikerült összeszerveznünk egy találkozót. Előtte 1-2 nappal már beszélgettünk telefonon.

Amikor találkoztunk, akkor nagyon kínos volt, de sétáltunk és beszélgettünk... Az elején nem öleltük meg egymást, sem puszi, sem semmi ilyesmi, de azért mert meg voltunk illetődve. Sikerült beszélgetni és volt téma, ugyanolyan jól kijöttünk. Billiárdoztunk, teáztunk stb. Aztán 3-4 óra beszélgetés után felajánlottam neki, hogy belémkaroljon séta közben. Belémkarolt és nem ellenkezett. Amikor valamikor elengedett mert szüksége volt mindkét kezére (mondjuk orr fújás vagy ilyesmi), akkor utána magától újra belémkarolt, amit egyértelmű jelnek vettem, hogy nincs ellenére a testi kontaktus. Utána elvittem egy helyre, ahol szép volt a kilátás meg a fények és megcsókoltam. Aztán már egyértelmű volt, hogy okés minden.


Aztán mennünk kellett két különböző irányba, ezért nem folytatódott aznap, de egyértelmű volt.

2017. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Bármi ami jól esik, és kölcsönösen akarja mindkét fél. Még a szex is belefér. Tedd, amihez kedved van és amit jónak érzel. Társadalmi hülyeségeket felejtsd el.
2017. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Akár a csók is beleférhet, ha a végén mindketten akarjátok. Amúgy meg ha már egyszer találkoztatok, akkor már van valami támpontod, hogy milyen élőben, hogyan viselkedik stb., legközelebb így már tudhatod, hogy mennyit engedsz meg neki, és hogy tudnál-e vonzódni hozzá.
2017. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%

Mi párommal első tali előtt másfél hónapig beszélgettünk neten, levelezés és skype, aztán már első randin volt természetesen ölelés és csók is!

Márciusban leszünk 4 évesek.


Tehát nincs kőbe vésve, hogy mit csinálj! Amit és ahogy érzed, úgy cselekedj!

Sok sikert! :)

2017. jan. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Miért kell lepontozni teljesen normális, egyáltalán nem durva vagy sértő válaszokat? Valaki ettől élvez el? Vagy ez a legnagyobb öröme az életben?
2017. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :) Fõleg a saját tapasztalatokat. :) Nagyon jól esik a bíztatásotok is! ;)

Fõleg a tali miatt izgulok. Hogyan köszöntsem õt? Tehát mikor odalépek avagy õ odalép hozzám. Nem is leszünk egyedül, mert az egyik barátja hozza el hozzám. Mi kb. 10 percig voltunk egy helyiségben. Õ jött látogatóba mondthatni. Nem hozzám, hanem a munkahelyemre, ahol majd bemutattak neki. Én is beszéltem, õ is, de ez munkaügyi beszélgetés volt, tõbben voltunk. Aztán kiderült, hogy szeretett volna külön velem is beszèlni, de akkor mennie kellett, ugyanis külföldi. Most megint jön, csak most hozzám. Kicsit fura lesz azèrt, hiába beszèltünk már sok mindenrõl. Fõleg az elsõ összetalálkozástòl tartok, hogy mi lesz?! Csak sètáljak oda ès nèzzem? Ha akarja, kezdemènyezi az ölelèst, puszit? Nem akarok sem "ráugrani" sem pedig ridegnek tûnni.

2017. jan. 6. 21:58
 9/13 A kérdező kommentje:
Az elõbb mèg mindegyik 100%-on volt,kivève a közönsèges kommentelô válasza. Gondolom õ a lúdas. Vannak ilyen èszlènyek sajna. Tõlem ment a zöld!:)
2017. jan. 6. 22:02
 10/13 anonim ***** válasza:

#8 mit érdekel téged, hogy hányszázalékos a válaszod? miért számít ez? Ha jó a válasz és értelmes a kérdező, akkor eléri a célját a válasz. ennyi.


Kedves kérdező. Ha tudja az illemet az úri ember, akkor nem fog neked kezet nyújtani (mert nő vagy), és semmit nem kezdeményez elvileg maximum egy kézcsókot a nővel szemben. Viszont én férfiként azt vettem észre, hogy a nők nagyrésze nem tudja az illemet, viszont szinte sosem szoktak kezet nyújtani, mert a kézfogás az ugye a férfiak között megszokott dolog minden alkalommal. Viszont szerintem itt nyújthatsz kezet neki az első alkalommal, és ne távolról, hanem akár úgy, hogy a köldöködet érintse a könyököd (azzal behúzod az intim teredbe), és puszi-puszi az arcra mehet, ha akarod, vagy ha nem, akkor széles mosoly kézfogás közben. De neked kéne ezt kezdeményezni szerintem, mert ha ő csinálja, akkor illetlenségnek számíthat. Ő nyilván akarja, ha jó nő vagy és régóta beszélgettek, ez nem is kérdés. Csak azt nem tudja, hogy Te akarod-e. Hajrá!

2017. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!