Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakított / szerelmi bánatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított / szerelmi bánatos lányok, nem vígasztal titeket, hogy bármikor lehet egy másik pasitok?

Figyelt kérdés

vegyünk egy lányt, és egy kitalált helyszint és éveket: swing partik. 2012 december elején szomorúan láttuk buliban, mert éppen dobták egy hónap után. Következő évben nyáron lett pasija, együtt szilvesztereztek (2013). Egy év múlva vége lett. (2013 október). 2014 márciusában ráirt egy pasi, aki egykor jól megbántotta (gondolom megdugta+dobta), majd összejöttek. 2014 szilveszterét együtt töltötték.


Ezt csak azért fejtettem ki igy, hogy nektek valahogy mégis van jövőképetek? Egyedül töltöttétek a karácsonyt, szilvesztert? Jövőre simán lehet valaki, azutáni évben meg akárki megint.


Csak mert nekünk pasiknak nincs ám ilyen jövőképünk...


2017. jan. 8. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Miért is kell a jövőképemnek attól függnie, hogy kapcsolatban vagyok-e?
2017. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem vígasztal. Akárki nem kell, csak azert hogy legyen mellettem valaki.
2017. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem kell akarki....:D Nem 100pasit akarok magamnak hanem csak egyet aki a megfelelo.
2017. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem vígasztalódnék mindenféle akárkivel. Igenis olyanra van szükségem akit szerethetek is. Abból meg kevés van. Ráadásul ha neked a kapcsolattól függ a jövőd,akkor elég szegényes ember lehetsz . De attól hogy te ezt gondolod,nem minden csaj kapcsolatfüggő.
2017. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
... a jövőképet mint társkeresési értelemben kell venni, te idétlen...
2017. jan. 8. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Amikor épp szerelmi bánatom volt, akkor semmi nem vigasztalt. Nekem nem az a jövőképem, hogy minden szilvesztert másik pasival töltsek.
2017. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szakítás után azért nem vigasztalja őket, mert még bennük van az előtte levő kapcsolat nyoma, vagy még érzelmileg kötődnek a régihez, vagy ha már nem is kötődnek, de érzelmileg nincsenek még túl a dolgon.

Vagy míg a lányok lassabban teszik túl magukat a dolgon, és utána hamar jön random egy új srác, mielőtt akárcsak arra is gondolnának, hogy magányosak, addig mi férfiak hamarabb túltesszük magunkat a dolgon, és tudjuk, hogy kezdődik megint a kínkeserves párkeresés.

2017. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én mindig csak akkor lépek tovább, ha találok egy jobbat, mint a volt partner. Ez ilyen női dolog.
2017. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Életemben először volt olyan, hogy nem egészen pár nélkül töltöttem a karácsonyt és a szilvesztert, de még így sem mondhatom, hogy kapcsolatban vagyunk. És nő vagyok.


Lehet itt picsogni, de az elképzeléseid a nők életével kapcsolatban nem egészen fedik a valóságot.

2017. jan. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!