Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek neki volt igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki volt igaza vagy nekem? Rosszul cselekedtem?

Figyelt kérdés
Most mondjátok meg ..van egy fiú még élőben nem találkoztunk de rám ír,hajnali 4 kor hogy menjek át hozzá mert szívesen várnak egy másik lánnyal együtt, kb 1órára lakik tőlem de én következő nap már dolgozom amit nem mondhatok le mert nem tudnak helyettesíteni és ki kellett volna pihennem magam de ő nagyon akarta és most szerintem szomorú és talán mérges meg csalódott is. Azóta nem is válaszol nekem. El mentem volna de nem ha hajnalban hívnak meg és ha nem kellene dolgoznom.

2017. jan. 9. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Ki az aki megnézi hajnal 4-kor az üzeneteit?

2. Mit akarsz ilyen emberektől?

2017. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már előtte beszéltünk csak abbamaradt aztán újra írt.
2017. jan. 9. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Élőben még csak nem is találkoztatok...Ha elmész egy ilyenre (hajnali 4 kor, szép) nem biztos hogy nem kellett volna olyan dolgokat csinálnod, amiket egyáltalán nem akartál volna.
2017. jan. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát most azon tipródsz, hogy a pasi füttyentett, hogy ugorj be harmadiknak egy édeshármasba, úgy hogy még az életben nem láttad, és te nem ugrottál elsőre.

És most az a bajod, hogy talán megsértődött rád?!

Atyaég, komolyan nem értem a mai fiatal csajokat. Én akkor tiltottam volna le mindenhol, amikor hajnalban írogat, hogy ugorjak át dugni. Mondjuk én eleve nem tervezgetnék senkivel se hármast, se alkalmi szexet, erre van az a bizonyos legősibb szakma.


És a helyedben inkább szégyellném magam, hogy képes vagyok ilyen alakkal egyáltalán szóba állni, és nem szúrtam ki elsőre, mekkora gyökér. Aztán törlés, tiltás, felejtés.

2017. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a választ! Leginkább neked utolsó !
2017. jan. 9. 10:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A 4-esnek tökéletesen igaza van. Ha csak nem prostitúcióból élsz, amihez szíved joga, akkor elég gáz a srác és inkább szégyenli kellene, hogy egy mondatot is írtál neki. Beteg emberek, ő is, a csaj is.
2017. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szó. Csak az tartott vissza hogy holnap dolgozol és nincs ki helyedre lép, fáradt leszel stb...

Ez nem a te döntésre volt, fontos programod volt másnapra.

Amúgy ha offos vagy elmentel ( elmentetek) volna. :)

Érted ?? Elmentel volna, vagy inkább hármasban mentetek volna el :)

Mert szexre hívtak át, igaz? :)

2017. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló : Azt nem tudom. Mikor ezt felhoztam azt mondta hogy nem de tudod nehezen hiszek az embereknek.
2017. jan. 10. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!