Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul cselekedtem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul cselekedtem, hogy elmondtam az érzéseimet Neki?

Figyelt kérdés
Elmondtam valakinek, hogy nagyon tetszik már régóta. Egyszerűen nem bírom már, hogy látom mindennap és kerülnöm kell, mert félek a következményektől. Félek attól, hogy összetöri a szívemet. A nézése..a nézésében ott rejlik minden érzés, mely feledtetni tudja velem e világ összes fájdalmát. Az őszinte mosolya, mely nekem szól, kirekeszt a szürke hétköznapokból, s átkísér egy csodálatosabb túlvilágra. Miután nagy nehezen elmondtam Neki, Ő azt mondta, meg tudjuk beszélni, de nagyon összezavartam. Van valakije..van valakije és én ezt tudom és ez szenvedésre késztet, de muszáj tudnia, hogy mit érzek. Annyira tartok tőle, hogy én fogok veszíteni, de..már nagyon kivagyok. Lehet, hogy hülyeséget csináltam? Most jelenleg azt várja, hogy konkrétan kimondjam, amit érzek és megbeszéljük, de nem merem, mert félek, hogy visszautasít. Most mi legyen? Van értelme egyáltalán így?
2009. dec. 23. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Őszinte voltál. És ő is az volt veled, hogy megmondta, mrá van valakije. Ő is felkavarodott, akárcsak te, de ha azt írod és igaz is, hogy meg szeretné veled beszélni, részletesebben, akkor azt hiszem, értékeli a tettedet, az őszinteségedet, és nem akar átvágni, ugratni meg játszadozni veled és azt hiszem, hmm, komolyan vesz.


Szerintem nem csináltál hülyeséget azzal, hogy elmondtad neki, mit érzel. Ez nem hülyeség. Nem tudom, mennyire voltál szenvedélyes a szavaidban, vagy csupán két-három szóban fejezted ki magad - legföljebb, ha szenvedélyes voltál, kicsit meglepődhetett ő a hevességeden, például mert még senki sem közeledett így hozzá, stb.

Ne félj a visszautasítástól, sajnos, nem sajnos, benne van a pakliban, de ne is úgy állj hozzá, hogy mindenképp veszíteni fogsz. Ha azt várja, hogy kimondd, mit érzel, akkor kíváncsi rád, nyitott feléd, szeretne megérteni, szeretné megtudni, hogy miért különleges ő a számodra. Nagyon remélem, hogy ez így is van. Mert ez egy jó dolog, bármi a vége: elfogadás vagy visszautasítás.

Hmm, ne légy gyáva, ne menekülj el előle úgy, hogy nem mersz beszélni vele. Lehet, hogy fájdalmas a dolog, de szerintem sokkal jobb úgy rendezni bármit, hogy valóban elrendezitek, megbeszélitek, megkeresitek a "miért?"-eket. Mert így formálódsz, megismersz helyzeteket, amire később is tudsz építkezni az életben.

2009. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól tetted és mond meg neki h szereted.jobb egy pofára esés mintha azon marnád magad h mi lenne ha vagy mi lett volna ha.... de próbááld meg:)
2009. dec. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos, nem voltam valami szenvedélyes, úgy húzta ki belőlem nagy nehezen a dolgot..szörnyen nehéz erről beszélni. Ő azt mondta, hogy mondjam el bátran, mert csak így lehet erről beszélni. Mondtam, hogy félek, hogy Őt ez nem fogja érdekelni, de erre azt válaszolta, hogy mindenképp fontos lesz Neki az, amit mondok. Még soha nem tetszett olyan, akinek van valakije, mert nem akarok egy kapcsolatot szétrombolni, de már eléggé szenvedek.
2009. dec. 23. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

[első válaszoló vagyok]

Tehát, ha nem tévedek, szeretné tisztázni a helyzetet és szeretné, ha jó ismerőse, jóbarátja maradnál? Mert számítasz neki, nagyon is fontos vagy a számára. Tisztel téged, és igen, szeret is téged, így. :)

Mindenképp beszélgessetek, biztos van valamiféle megoldás, ha nem is az, hogy legyetek együtt.

De ne félj..! a szenvedés meg csillapodik, boncolgassátok, hogy hogyan múlhatna el.

Minden jót.

2009. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem cselekedtél rosszul, hogy elmondtad neki, hogy mit érzel. Bármit is dönt majd a későbbiekben a kiválasztott a te lelkiismereted tizta lesz abból a szempontból, hogy mindent elmondtál neki, amit figyelembe vehet az esetleges döntésekor. 27L
2009. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!