Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több mint 2 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 éves kapcsolat után, hogyan rázódjak vissza újra az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, egyedül élek (most már)

Bár friss a dolog, de mivel máshol nincs módom, online ismerkedek. Tudom, tudom hogy rossz meg stb, de a semmitől csak többet ér, mintha csak "várom" az igazit.

Sajnos nem igazán kötöm le a lányokat, alig alig ír vissza egyik másik, és túl sokáig ott sem tart a beszélgetés.

A témák amikre rá szoktam térni: hol tanul, mit dolgozik, állatokat szereti-e, nagy tervek a jövőben, merre járt nyaralni, milyen filmeket-zenéket szeret stb.

Amikor írok valakinek, azzal kezdem hogy meg dicsérem a képen, és mindig valami személyre szabottat próbálok írni.

Feltettem mindent anno egy lapra mikor a barátnőmmel ideköltöztem, nincsenek ismerőseim, haverjaim. De ő lelépett, így újra kell építenem az életem, ha ebben a városban akarok maradni.

(igen, kérdeztem már párszor itt, és igen máris belevetettem magam az ismerkedésbe, hiszen tudom mennyire nehéz normális lányt találni)



2017. jan. 11. 07:26
 1/5 Diavolino44 ***** válasza:

Nem tudom, hogy most vagy kísérteties a hasonlóság, de hetente van fent egy ilyen kerdes, vagy te vagy az, es sajnáltatni jársz ide magad vagy többen járnak ebbe a cipőben.


Online ismerkedésben nem vagyok, jo, mert ott semmi mas nem számít, csak a fenykeped, ugyanezeket a kérdéseket leírhatod egy lánynak akinek bejossz külsőre, es visszafog írni mint a kisanagyal, vagy ezeknél sokkal erdekesebbeket de a reakció nulla lesz.

Ismerősöket, haverokat, es hobbit keress először es melllett csajozz es ne helyette.

2017. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szerintem sokan vannak ebben a cipőben. Én ismerkedéssel kapcsolatosat most kérdezek itt először. Más témában azonban voltak már kérdéseim.
2017. jan. 11. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Nőként én azt tudom mondani, hogy hagyd ezt az interjúztatást, mert a legtöbben ezt csinálják. És lehet, hogy téged érdekel a válasz, de hidd el, hogy iszonyatosan unalmas naponta leírni valakinek újra meg újra meg újra.

Ne kérdezgess, hanem kezdj el vele beszélgetni. Pl. a hol tanul/mit dolgozik kérdés után ne egy újabb kérdés legyen, hanem egy "Az tök izgalmas lehet, engem is érdekelt régebben, de én XXX lettem inkább." Vagy bármi más átkötés, amiből kialakul egy normális, épkézláb beszélgetés.

Esetleg tegyél fel meglepő kérdéseket, (ne azt, hogy borotválja-e, jó?), és ne ennyire sablonosakat. Pl. ha a mai lenne az utolsó napja, mivel töltené el. Vagy ha már filmek, akkor kérdezz rá arra, hogy ő melyik sztárral ülne le egyszer egy sör mellet beszélgetni, vagy milyen filmben játszana szívesen főszerepet, stb.

Ebből ki tud alakulni egy gördülékeny beszélgetés, de az ilyen "mi a kedvenc állatod" nagyon unalmas.

2017. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szóval ezek unalmas kérdések...értem.

Akkor valami vagányabbat találjak ki? Jó példákat írtál amúgy, picit átformálom a dolgokat.

2017. jan. 11. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:

#Pfff xD -Hát a" melyik sztárral ülnél le egy sörre? "-duma...- Ugyan már .

Ha természetes vagy, olyan ami a belsődből fakad(aki te vagy)- az a nyerő olyas valaki számára aki tényleg a "másik feled" lesz.

De simán csajozni jó a figyelemfelkeltő divat és sablon duma hidd el.....

2017. jan. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!