Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hol találkozott s párjával?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol találkozott s párjával? Vagy hol találtad a leghosszabb ideig tartó partnered?

Figyelt kérdés

Nem tudom, biztos bennem van a hiba, de undorodom és a hideg kiráz a netes társkereséstől, ha pedig elmegyek valahova vagy nincs meg a kölcsönös szimpátia, vagy hozzám túl öregek nyomulnak rám.


Komolyan, ki hol találta a normális kapcsolatát?



2017. jan. 8. 22:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Mi a bíróságon találkoztunk. Én tanú voltam egy ügyben, ő ügyvéd egy másikban, és amíg várnunk kellett a folyosón, aközben ismerkedtünk meg.
2017. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%
Ezen az oldalon
2017. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
98%
Még 10éve a suliban :)
2017. jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
97%

Tinderen irt ram, es olyan 1 hetig beszelgettunk ott, utana talalkoztunk. Kiderult, hogy egy utcanyira lakik tolem :D Egy eve vagyunk egyutt.

22/L

2017. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
7 évvel ezelőtt a napiszaron... komolyan.
2017. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%
sehol
2017. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%
Munkahelyen
2017. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
72%

donna.hu közösségi oldalon, márciusban leszünk 4 évesek együtt


egyébként szimplán csak benned van a hiba, mert gőzöd sincs, hogy milyen párt akarsz magadnak


saját tapasztalatomat osztom meg, próbáld ki: írd le egy lapra azokat a külső és belső tulajdonságokat, amikkel a leendő párod rendelkezzen, gondolj csak ezekre, és vonzd be magadnak a párod, de hidd is el ezeket!

2017. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

Itt a gyakorikérdések oldalon.

1,5 éve vagyunk együtt :)

2017. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
67%
:) az én barátomat egy szórakozóhelyen ismertem meg.Látásból ismertem tudtam ,hogy csajozós stb . Néha láttam mikor én is ott buliztam.Aztán aki haza hozott volna kocsival totál részegre itta magát persze 30km-re volt ez a buli az otthonomtól.A barátnőim akik ott laktak abba a városba szépen eltüntek pár pasival.Én nem vagyok az egy alkalmas szex híve így jó kislányként ültem kint egyedül persze könnyes szemekkel mert nem tudtam ,hogy jutok haza.A szüleimet nem akartam hívni mert ígyis eléggé féltettek.Szoval gyűlőltem ezt a fiút pont az miatt amiért annyira csajozós volt.Viszont eléggé vonzott is a kinézete miatt.Oda jött hozzám és megkérdezte ,hogy mi a baj persze nem mondtam meg ,lekoccoltattam.Aztán beült a kocsijába és elhajtott majd kb fél perc mulva vissza jött ,hogy nem szeret egyedül utazni.Gondolta ,hogy miért ücsörgök egyedül.Egy helyen lakunk :) Beszálltam a kocsijába és szerintem én abba a pillanatba beleszerettem.Pár szót beszéltünk csak de valami ott akkor elmagyarázhatatlan dolog tőrtént bennem.Nem tudom igazábol mi fogott meg benne.Persze legközelebb mikor ott össze futottunk már magától jött oda ,hogy mi lenne ha ő vinne haza.Egy párszor haza vitt és elhívott aztán vacsizni.Egy hónapig húztam a lefekvéses dolgot de ő kibírta.Sokak szerint miattam komolyodott meg.Azóta már 6év telt el.Veszekedéskor sokszor vágtam hozzá ,hogy ha most tehetném nem ülnék be a kocsiba..Talán jobb lett volna talán nem ..nem tudom csak azt,hogy rengeteget változott jó irányba túlságosan is sokat.Már nincs meg az a rosszfiús éne ami miatt annyira vonzott.Van ,hogy nagyon össze veszünk olyankor gyűlölöm..De nem tudok rá sokáig haragudni hisz én vagyok az a lány aki miatt megváltozott.És elég ritka ha egy komolytalan ,csajozós ,egoista,bunkó pasi egy nő miatt képes megváltozni.
2017. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!