Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/Férfiak ti hogy reagálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti hogy reagáljátok le az ilyen helyzeteket? 20/F

Figyelt kérdés

Sokszor olvastam már, hogy a nők mennyire utálják egymást meg két jó csaj nem fér meg egy "csárdában"(?) meg hasonlók. Persze ez általánosítás de szerintem a férfiak is ugyanígy utálják a másikat bizonyos helyzetben sőt ez még sokkal jobban elő tud jönni mint a nőknél.

Én nem vagyok egy utálkozós típus persze van bennem egy versenyszellem a "konkurens" férfiakkal szemben de vannak akik nagyon szánalmasan viselkednek legalábbis szerintem. Mondok egy példát, a hétvégén is ez történt.

Én nagyon bírom amikor bent vagyok egy szórakozóhelyen és mondjuk ismerkedek, flörtölök, táncolok egy lánnyal akin látszik, hogy ő is engem akar de sok pali azért is igyekszik alávágni nekem, oda jönnek próbálják "elvinni" a csajt, letapizni, lecsapni a kezemről.

Aztán amikor a legszebb 10/10-es lány velem smárol és táncol, én tapizom az én kezemet fogja és velem jön haza akkor a sok kigyúrt 25-30 éves trimmelt szakállas tetkós feszülős inges "kemény" csávó majd felrobban és próbálnak felhúzni, szoktam hallani ahogy mondják, hogy "hallod de szétütném", "mi ez teeee" "te kis b**zi a csaj is egy kis ku**va" és hasonlók.

Persze még egyik sem jött oda tényleg megütni vagy ilyesmi, szerintem ez nagyon szánalmas kategória és ettől aztán tuti nem lesz övék a csaj. Ha mondjuk én látnék egy nálam x évvel fiatalabb srácot, hogy felszed egy jó csajt max csak mondanám magamba, hogy óó de ügyes gyerek.

De ha a lányt is szidják akkor azt nagyon nehezen viselem, volt már szóváltás, lökdösődés emiatt nem egyszer. Az ilyet, hogy lehet normálisan lereagálni, hogy mindenkinek a legjobb legyen? Nyilván olyan szempontból ,hogy az én tekintélyem se csorbuljon a lány előtt de egy agresszív állatnak se nézzen.

És mindegy, hogy milyen helyre megy az ember -én is normális helyekre járok- ilyenek mindenhol lehetnek.


2017. jan. 12. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ami làjtosabb, el lehet engedni a fuled mellett, max. valami humorosat visszavàgni. De ha komolyabb a szitu, azért be lehet szolni, àlljanak le. Igy nem leszel puhàny, akinek a csajàt gond nélkul lehet oltani. Fontos, hogy ha utni kell, ne te légy az elso. Igy nem leszel agressziv àllat, ha viszont verekedés, komolyabb balhé szàrmazik, meglehet az onvédelem feltétele is. Behùzott nyakkal elkullogni nem ér. Sz.rràverni a fél helyet, megintcsak nem. Arany kozépùt.
2017. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!