Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csinos lányok hogyan reagálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos lányok hogyan reagáljátok le, ha valaki leszólit ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha pl mentek egyedül az utcán v egyedül ültök a tömegközlekedésen és egy srác leszólít? Nagyon gáz, vagy van esély ismerkedni így?
2016. jan. 17. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
felhúzom a szemöldököm
2016. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Gáznak nem gáz, ha normális stílusban teszi, még hízelgő is, de nem szoktam így ismerkedni. Ha az utcán vagyok, nyilván tartok valahová, dolgom van, nem beszélgetni akarok.
2016. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan szólít meg. Ki az illető.
2016. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, éppen milyen kedvemben talál. Ha munkából jövök haza, akkor például biztos, hogy esélytelen lenne a dolog, mert éhes vagyok, fáradt vagyok, szeretnék végre hazaérni, nem pedig még jópofizni is idegenekkel.
2016. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy kezdi h: Bocsi, megtudnád mondani mennyi az idő? Amire ugye gyanakodva, de megmondom neki.. majd végül elhív kávézni..

Ilyen sablonos dolgokra egyértelmű a nemleges válasz... sőt, én kb fel se fogtam h ilyen tényleg létezik és nem csak a filmekbe használják ezt a dumát.:P


De amúgy ha valaki normálisan jön oda beszélgetni, akkor szerintem az nem gáz, sőt.. akár még jól is elsülhet a dolog.:) Ezt sajna nem lehet előre tudni.:)

2016. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van esély!

Mondjuk attól függ,hogy milyen a srác és milyen stilussal csinálja.

Én már ismerkedten így össze férfiakkal.

2016. jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem jól. Kedv és hangulatfüggő, hogyan utasítom el. Nem szoktam bunkó lenni, de ha a leszólítás is olyan van, hogy udvariasan ugyan, de melegebb éghajlatra küldöm.
2016. jan. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem történt ilyen, de szerintem attól függően reagálnám le, milyen az első benyomásom a srácról. Ha tetszene, akkor hagynám magam sodorni az árral :)
2016. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!