Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 éves lány vagyik nem tom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyik nem tom miért van az hogy ha megbeszélünk egy randit a sráccal addig minden oké de ha menni kell eljött az idő minnden bajom van nem akarok menni. Miért?

Figyelt kérdés
miért van ez? lehet izgulok meg félek is de miért az nem tom.valakinek van tippje?
2010. máj. 5. 10:54
 1/3 nielindi ***** válasza:
nem tudod mit akarsz, h akarsz-e valamit a sráctol.
2010. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezaz hogy akarok de nem tom miért van ez
2010. máj. 5. 10:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hülye vagy. :)

Én ismertem egy lányt, napi 2-3 órát beszéltünk MSN-en, de mikor megbeszéltünk egy randit akkor mindig lemondta valami hülye indokkal. pl hogy beteg lett de előtte 1 nappal semmi baja nem volt, vagy például azt mondta, hogy jajj sokat kell tanulnia meg hasonlók. Pedig én komoly kapcsolatot akartam volna de aki ilyen hülye azzal nem lehet. Kedvelt de mégis félt. Ha nem írtam neki MSN-en akkor már ő írt, hogy mi van velem. MSN-en tök normális értelmes lánynak tűnt de a randit mindig lemondta. Ő 17 éves volt tehát már annyira nem volt kislány. Pár hétig ment ez utána mondtam, hogy hagyjuk az egészet és letiltottam.

20/F

2010. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!