Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok az olyan emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan emberektől, akik egyszerre több emberrel randizgatnak, majd utána kiválasztják melyik kell nekik?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ez normális,bár nem korrekt teljesen. én most ismerkedek egy lánnyal,tök jól alakult minden,de közölte,hogy mással is ismerkedik,elfogadtam,meg nem ígért semmit. de fura,és hü lyén érzem magamat,mert azt irta kedvel nagyon,bejövök neki,közben meg fél napokat nem ír,miközben fenn van facen,és olyankor gondolom a másikkal beszél.
2017. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Normális. Nálam egy kapcsolat ott kezdődik hogy lefeküdtem valakivel már ÉS van vele vágyam tartósan együtt lenni ÉS megbeszéljük hogy mi van közöttünk és tényleg elkezdjük a kapcsolatot.


Egyszer olyan is volt, hogy három lánnyal randizgattam egy-két héten keresztül, miközben mind a hárommal már csókolóztunk egymással az első-második randi környékén. Nagyon aranyos, kedves, normális lányok voltak mindannyian, szóval így főleg nehéz volt választanom. Aki a legjobban bejött végül azzal kezdtünk el egy kapcsolatot.

A 3 mondjuk kicsit extrém példa, de ugyanez 2-vel többször is előfordult már az életemben.


27/F

2017. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Normális, viszont bevallani hülyeség. Illetve rákérdezni is hülyeség a legelején, mert nyilván a legtöbb ember így csinálja. Mondjuk ezt max 1-2 randi erejéig tartom normálisnak, akkor már az ember el tudja dönteni, hogy akar e valamit a másiktól.
2017. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Heart of Darkness ***** válasza:
89%
Nem gondolok semmi különöset, ha neki ez jó, akkor csinálja. Nekem nagyon nem szimpatikus, és nem szeretnék ilyenben részt venni, bár lehet, hogy én túl komolyan veszem az ilyesmit, de én se csinálom azt, hogy minden megtetsző lányt elhívok randira. Számomra a randi olyan, hogyha van egy szimpatikus lány akivel jól ki tudok jönni, akkor elhívom, és próbálom megismerni és majd alakul magától a kapcsolat, ha nem lesz belőle semmi, akkor majd idővel kezdeményezek másnál, feltéve ha lesz megint olyan lány, akivel úgy gondolom, hogy lehetne valami köztünk.
2017. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyszerre több emberrel randizgatni ok. Miért? Mert az ember ismerkedik. Ismerkedni pedig több emberrel is lehet.

Viszont amikor kezd komollyá válni, akkor választani kell, és megbeszélni, nem hitegetni mindenkit, meg felpróbálni őket az ágyban, mielőtt dobja az ember, vagy hitegetni, hogy lesz a másikkal valami.

2017. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Én mindig csak egyetlenegy emberre fókuszálok, nem etikai vagy morális megfontolásból, nekem így felel meg.


Cserében viszont én is elvárom a kölcsönösséget, vagy hagyjuk egymást békén.


Egyetlen buktatója van ennek, sokan nem képesek nyíltan felvállalni, hogy többekkel ismerkednek, és nem mondják el, még külön kérésre sem. Sajnálatos.

2017. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

4-6:

Én azt nem értem, ha még nem vagyok szerelmes akkor ez miért gond.

Ha szerelmet vallanék neki az első randin, akkor az gond lenne és gáz. De ha meg az első randink másnapján valaki mással randizom, az is gáz?

???


Ha valakivel együtt vagyok és/vagy szerelmes vagyok belé, akkor nem akarom megcsalni és vele akarok lenni. De ha randizom egy lánnyal és az még nem döntötte el hogy összejönne-e velem, akkor miért kockáztatnám hogy elpazarolt idő volt vele lenni, ha esetleg néhány randi után úgy dönt hogy szerinte "nem illünk össze"?


Nekem mindig az a baj hogy már 1-2 randi után tudom a lányokról hogy összejönnék-e és szexelnék-e velük, ők meg néha hetekig ezen gondolkoznak.


Régen nagyon rossz volt, amikor randiztam egy lánnyal hetekig, aztán bejelentette például hat randi és már néhány csókolózás után, hogy "Hát ő inkább most mégsem...".

Elba szott, semmire elvert időnek éreztem utána azokat a heteket.

2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok


Nem azért randizom valakivel mert szerelmes vagyok belé, hanem mert megadom rá az esélyt, hogy beleszeressek, ergo kizárom addig a többi embert.


Ismerkedem vele, mindenféle helyzetben, passzolnánk-e egy kapcsolatban. Ez elég hamar kiderül, ezért nem értem miért nem tudnak egyesek várni néhány hetet esetleg, miért vesznek a nyakukba több jelöltet.

2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"Tisztességtelen piaci magatartás". Egyszerre csak egy emberre fókuszálok, viszont elvárom ezt.
2017. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne semmi rossz, nem vagy elköteleződve, de ők nem kell tudjanak egymásról. Én sajnos úgy jártam, hogy online ismerkedésnél az egyik szimpatikus srácnak szóltam, mivel korrekt akartam lenni, hogy egy másik férfival is fogok találkozni, ő ezt zokon vette (érthető módon), többet nem írt, a másik pasival viszont katasztrofálisan alakult a rand, kiderült egy éretlen kisfiú. Mire mentem a nagy korektségemmel? Elűztem a szmpatikus srácot.
2017. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!