Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyi kapcsolat? Kollegan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi kapcsolat? Kolleganőm elkérte a mobil számomat, persze utána én is az övét. Elötte munkahelyen kívüli talira hívtam amire igent mondott.

Figyelt kérdés
Fogunk találkozni és bmobilon is beszéltünk már többször is. Munkahelyen is elég sokat beszélünk. Független a hölgy és én is. Mi lehet belőle vajon?
2016. nov. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ő kérte el a számod, akkor legalább egy dugás biztosan lesz.
2016. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. De komoly kapcsi lehet belöle? Én azt szeretném inkább
2016. nov. 27. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez Rajtatok múlik, mi lesz belőle, ezt így mi nem tudjuk megmondani, ennyi infóból. Ha érdeklődtök egymás iránt, sokat beszélgettek (ezt írtad is), és jól érzitek együtt magatokat, akkor igen, akár komoly kapcsolat is lehet belőle. Esetleg tisztázzátok előre, hogy ki, mit vár a másiktól, mert az is lehet, hogy a kolléganőd nem akar komoly kapcsolatot.
2016. nov. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg bakker, vagy add meg a számát és megkérdezem tőle. Legyen már tököd :))))
2016. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké megbeszélem vele, hogy Ö mit akar:)
2016. nov. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!