Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az emberek néhány éve ráértek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek néhány éve ráértek 2-3 naponta egyszer randizni, manapság pedig már a heti 2 is nagy szó. Miért?

Figyelt kérdés

Ezt látom. Emlékszem a legelső barátnőmmel akivel már felnőttként (nem középiskolai kölcsönös szerencsétlenkedéssel) jöttünk össze, vele úgy voltak az első randijaink, hogy vasárnap-kedd-csütörtök-vasárnap. A negyedik randin pedig meghívtam magamhoz az albérletbe hogy vacsorát főzzek magunknak, aztán megittunk egy üveg bort és órákat beszélgettünk, aztán szeretkeztünk elsőnek egymással. 22 évesek voltunk mindketten (és nem szüzek).

De tucatnyi példa és emlék alapján mondom, hogyha egy lánnyal kedveltük egymást, akkor a heti 3 találkozó (a legtöbb esténként) simán megvolt. Ha meg este nem, akkor áttettük néha más napszakra is gond nélkül, mert délelőtt vagy délután is le lehet ülni beszélgetni akár csak egy órára is hogy lássuk egymást.


Most egy 2 éves kapcsolatom ért véget ősszel és azóta durván egy tucat lánnyal randiztam. Több mint felükkel csók is volt. De azt látom mintha senki nem érne rá együtt lenni a másikkal. Ugyanúgy randizom vegyesen főiskolás lányokkal és már dolgozó lányokkal, diplomázni készülő lányokkal és két műszakban dolgozó lányokkal, stb mint régen, de nincs köztük különbség ebben.

Mindezt kb több mint tíz lánnyal való tapasztalatok után mondom az utóbbi hónapokból.


Kifejezetten nem tartom magam akaszkodónak, másikra rámászónak, mert én is szeretem ha van szabad terem egy kapcsolatban

Mi van?

26/F


2017. jan. 17. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elolvastam és megértettem a kérdést. Novemberben mar pont zh írás és beadandógyártás van ezerrel, december elejétől meg lehet vizsgázni. Van, aki komolyan veszi a felsőoktatást és tanul. Heti 1-2 randi meg szerintem bőven elég.
2017. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az 5x8 óra pedig nem egy durva munkaidő. Én ev. vagyok és simán dolgozok 50 órát egy héten, de inkább többet.
2017. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyobb kamukat és szarabb kifogásokat nem tudsz írni?


A LÁNYOK FELE AKIKKEL RANDIZOM NEM A FELSŐOKTATÁSBAN TANUL. Te most tényleg kötözködni akarsz, vagy beszélgetni, segíteni?


És régen is volt hogy szorgalmi időszakokban, zh-időszakokban vagy akár vizsgaidőszakokban randiztam. Sőt úgy, hogy magam is benne voltam ezekben. Tehát valószínűleg nem ezzel van a gond. 21 éves koromban is randiztam pincérlánnyal és 26 évesen is randizom pincérlánnyal és 21 éves koromban is randiztam egyetemista lánnyal viszgaidőszakban és ma is randizom egyetemista lánnyal vizsgaidőszakban, de nem arról van szó alapvetően hogy időben ne érnének rá. Ha régen ráértek, ma miért nem?

Azt gondolom hogy nem ilyenfajta (munka/suli) elfoglaltságokról van szó

2017. jan. 18. 18:55
 14/14 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló válaszát olvasd el még egyszer
2017. jan. 18. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!