Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Éreztétek már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Éreztétek már úgy randin magatokat mintha egy kávéra sem akarna meghívni egy srác? Tehát ő minél "olcsóbban" akarta megúszni a randit.

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 13:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel szerencsére sose volt gond. Mindig felajánlottam, hogy fizetek, de nem fogadták el.
2017. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy jártam, mint az egyik előző válaszoló.Nem akart beülni asrác sehová.Mert őt az feszélyezi...Erre bejártuk a fél várost.Nem szeretek így randizni, mert nem tudok igazán figyelni a másikra.Aztán később megláttam az adatlapján a társkeresőn egy olyan idézetet nála, ami szintén arra utal, hogy egy smucig olcsó jános.Szerintem az azért már túlzás, hogy egy nyamvadt ásványvízre nem képes beülni, mert ugye az a legolcsóbb, amire meghívhat, de akár fizetném én is magamnak, de aki már ennyire sem képes, az milyen szar alak lehet agy hosszabb kapcsolatban? Nem kell ilyen .
2017. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy tàrskeresőn ismerkedtünk meg.

20 km-re lakott, ő erősködött, hogy ugyan, találkozzunk már, úgy jobb beszélgetni,ismerkedni.

Sétálgatós randi volt, majd búcsúzoul megkérdezte tudnék e adni neki 1500 ft benzinpénzt, amiért ő jött hozzám kocsival.

Úgy, hogy állítólag egy élmény volt és jött volna már másnap megint.

Kifizettem, de több randi nem lett :D

2017. jan. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

20 km es 1500 ft benzinpenz?? phhffff

Elkepzelem milyen felzudulas lett volna, ha egy no csinalja ugyanezt. Menne a siras-rivas, hogy milyen anyagiasak a nok.

2017. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Adott volna neki a halál benzinpénzt úgy elhajtottam volna, mint macskát szarni.Gyökér.
2017. jan. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért jobb nyáron randizni, mert megoldható ingyen. :DDD


Viccen kívül, én nyáron valóban nem szeretek annyira beülős helyekre menni, mert oda télen is lehet menni.


Nyáron inkább szabadtéren szeretek találkozni. Oda meg lehet vinni egy üveg bort és iszogatni a Duna-parton vagy egy parkban valahol stb.

2018. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!