Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után kb. milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után kb. milyen gyakorisággal keresitek a hölgyet telefonon/chaten, ha már a következő randi meg van beszélve?

Figyelt kérdés
2017. jan. 22. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Habár nő vagyok, de engem egy randi után mindig még az nap este felhívtak vagy írtak chaten hogy megköszönjék az estét vagy elmondják hogy jól érezték magukat...és szerintem ez igy normális, vagy legalább másnap felhívni főleg ha megvan beszélve mar egy második randi :)
2017. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de tárgytalan,keresett azóta, mint kiderült szimpi, okos, jófej lány vagyok, de ő sokat dolgozik és így igazából nincs ideje rendese kapcsolatra, csak rendszeres szexkapcsiban gondolkodik....
2017. jan. 23. 02:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!