Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ha egy nőt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy nőt már régebb óta megakartatok fektetni, akkor mennyi az az idő, amit hajlandóak vagytok beleölni a csábításba, randizásba stb?

Figyelt kérdés
A régebb óta alatt azt értem, hogy Pl. gyerekkori viszonzatlan szerelem, gimis méhkirálynő..stb. szintű nő kerül "megszerezhető" közelségbe ( és felnőve is vágytok még rá)
2017. jan. 22. 20:27
 1/3 A legrosszabb ***** válasza:
9%
Ezekről a gyerekkori, meg iskolás szerelmekről már kb. 10-15 éve lemondtam. :D Már nem is gerjednék be nagyon rájuk. De amúgy 1-2 hónapnál többet nem lennék képes gürcölni. Ha addig nem adja be a derekát, akkor viszlát.
2017. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

En nem vagyok lemondos tipus :D altalanos iskola hetedikbe jott egy uj lany az osztalyunkba, beleszerettem es el is mondtam neki hogy sosem adom fel. 8 ev utan sikerult lefekudnom vele. Ennek mar 3 eve es azota is egyutt vagyunk :) Nyilvan 8 ev alatt nem csak vele foglalkoztam de sosem valt kozombosse vagy meguntta es sosem fordult meg a fejemben, hogy esetleg nem fog osszejonni a dolog. Mindig csak arra gondoltam, hogy oke most biztos nem de maaaajd majd kesobb!

Igaz ez nem a megfektetesrol szolt mert szerelmes vagyok bele, bar mar hetedikbe is meg akartam dugni a kis pockommel :D

2017. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Ezekre semmit, vagy aznap összejön vagy nem.
2017. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!