Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról amikor egy lány leszólít az utcá egy ismeretlen fiút, hogy elkérje a számát/nevét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, hogy ez így mennyire jön ki kellemetlenül szerintetek, egy idegent leszólítani, csak így random? Hogyan reagálnátok? Nem tolakodó? Illetve mit mondanátok ha nagyon bejönne valaki akit most láttok elöször/másodszor és beszélgetést próbálnátok kezdeményezni, vagy csak odaszólni?

2017. jan. 22. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy teljesen idegen lány leszólítana, arra gondolnék, hogy valami átverés van a dologban. Ha tényleg ismerkedni akarna, az inkább kellemes meglepetés lenne.
2017. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszabb ***** válasza:
43%
Abszolút kellemetlennek tartanám. Arra gondolnék, hogy átverés, tréfa, fogadás áldozata vagyok. Nem adnám meg sem a nevem, sem a számom, semmimet.
2017. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem bejönne. Meglepődnék, de nem tartanám tolakodónak. Örülnék neki, aranyosnak és bátornak tartanám.
2017. jan. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan meglepődnék, az első pár pillanatban lehet hogy meg sem tudnék szólalni.. Ha kölcsönös a szimpátia, akkor még örülnék is neki, ha kevésbé, akkor kicsit sajnálnám belül, hogy összeszedte minden bátorságát és mégsem jött össze neki.
2017. jan. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván örülni kellene neki, főleg ha tetszene a lány így első pillantásra, és valószínűleg örülnék is neki, de néhány pillanat múlva, mivel abszolút valószerűtlen szituációnak érezném a dolgot, valamiféle átverésre, tréfára gyanakodnék, vagy arra, hogy majd egy biztosítási ügynök majd föl fog hívni, hogy a kolléganőjének megadtam a számom stb stb...
2017. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van. Én átverésnek hinném, mert ronda vagyok, de ha normálisan néznék ki, örülnék neki.
2017. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon döbbennék le hogy miért pont engem ...

Amúgy nagyon örülnék neki !

2017. jan. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ugyanannyira lenne tolakodó, mint fordítva. 2017 van, és egyenjogúság :)
2017. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak lenne ehhez merszem, egyszer-kétszer előfordult már, hogy nagyon megfogott valaki az utcán, tömegközin, de soha nem mertem ilyenkor odamenni, inkább hazamentem és még pár napig szomorkodva gondoltam rá :DD 20/L
2017. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
örülnék neki
2017. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!