Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Engem vagy mást szeret, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem vagy mást szeret, vagy csak minden fiúval ilyen kedves?

Figyelt kérdés
Sokat szoktunk beszélgetni,de inkább msn-en ,a suliba mintha félne.Vannak olyan pillanatok amikor megfogja a kezem (vagy csak megérint),vagy csak a közelemben van,de más fiúkkal is kedves (de csak egyesekkel).
2010. máj. 6. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy válaszolni tudjak, tudnom kellene mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt. Volt a lánynak előtted kapcsolata? Járt valakivel?
2010. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 13 évesek vagyunk,kb.egy fél éve "szemeltem ki",nem tudom hogy járt volna valakivel,de lehet ,mert eléggé szép lány.
2010. máj. 6. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Oh ne haragudj félre értettem a kérdést, ezek szerint ti még nem jártok.

Emlékszem egy fiúval én is voltam hasonló helyzetben:)

Sokat voltam a közelében és mindig kerestem valami ürügyet, hogy hozzáérjek (birizgáltam a karkötőit stb.), de közben több fiúbarátom volt akikhez kedves voltam:)

Szerintem hívd el randira, moziba vagy csak egy cukrászdába. Ha beszélgettek msn-en és szeret a közeledben lenni, akkor biztosan szívesen találkozna veled kettesben (én így voltam). A suliban sok az ember, lehet h ott meg van szeppenve (csak mondjuk palástolja)

2010. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,de valami tanácsot légyszi adnál,pl:mit szeretnek a lányok ha mondanak nekik valamit,milyen témákat kedvelnek?
2010. máj. 6. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit nagyon sok lány imád, az a virág!

A mozi nagyon jó, mert ha nemsokkal film előtt találkoztok, akkor nem lesz túl sok időtök beszélgetni, film után viszont adott a téma egy darabig.

Ha az elején jó benyomást akarsz kelteni, akkor kérdezgesd őt saját magáról. Sok lány szeret magáról beszélni (figyelj arra, hogy ne légy tolakodó), figyelj oda rá, és lássa rajtad, hogy érdekel amit mond.

Iskola, testvérek, kedvenc film, könyv, állatokat szereti e, gyűjtött e valaha valamit... keress vele közös témát.

Kezdetnek ez nem rossz, pár találkozás után pedig már nem kell majd gondolkodni azon, hogy miről beszélgessetek:)

2010. máj. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rám szánt drága idődet ! =)
2010. máj. 6. 11:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsi,hoy nem a kérdésedre válaszolok,kedves kérdező,de megkérdezhetem hogy hol laksz?Mert én is így vagyok egy fiúval...13/L

tolna megye

2010. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*hogy:D
2010. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem,teljesen más országban élek...
2010. máj. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!