Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mennyi időre volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi időre volt szükségetek szakítás után ahhoz, hogy újra elkezdjetek ismerkedni/randizgatni?

Figyelt kérdés
Röviden leírom,hogy mi is történt velem,persze ha nem szeretnéd ezt megtudni,nyugodtan lépd át az egészet! :) 29 éves fiatalemberként,most ért véget egy 1 éves kapcsolatom,amiben kaptam hideget/meleget rendesen! Nagyon sok volt az időbeosztási gond (nem volt egymásra időnk)! Nem laktunk együtt,ezért még a szabadidő sem volt mindig szabad! Nagyon szerettem,és még szenvedek is a szakítás miatt,igazából még mindig adott egy kis reményfoltot,amivel azt mondta,hogy kitudja 1 hónap múlva hogy gondolja majd,mi fog javulni a helyzetén,stb... na szerintem ezt nem kellett volna,azóta nembeszélük nagyon 1-2 mondatot! Naszóval az a lényeg,egyre jobban úgyérzem hogy ő csak elakar felejteni,hogy miért ez nagyon jó kérdés! Hiszen mindent megtettem neki,csak 1et kellett szólnia :/ De nem is az a lényeg,hanem a fennti kérdés! :)

2017. jan. 23. 18:37
 1/3 anonim válasza:
100%

Papírtigris!

Abban a korban vagy amikor ragadnak rád a nők. Ne legyél már ennyire elveszett. Regisztrálsz egy vagy két oldalon és ma este már csajozol.

Megkeresel 100 nőt abból elhajt 80 majd dilis 10 végül tetszik 5.


Kutyaharapást......

2017. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több évig voltunk együtt az exemmel, 1 hónapot adtam magamnak az újrakezdéshez.
2017. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem függ hogy hogyan szakítottatok. Velem úgy szakított, hogy (ilyen sorrendben):

-Fenyegetőzött öngyilkossággal

-1 hónapig nem válaszolt semmilyen megkeresésre

-Találkoztunk és 1 hét se veled se nélküled kapcsolt

-Szó nélkül bemutatta az új barátját (akivel pár hét után szakított)

Amikor bemutatta az új barátját számomra csak akkor lett vége a kapcsolatnak (tudom hülye voltam). De nagyon megviselt, 2 évig semmi ismerkedés de még emberek közé se nagyon mentem, inkább az volt nagyon fájó hogy semmi rossz nem történt, minden egyik napról a másikra, fenyegetőzés alatt is láthatta, hogy mellette vagyok és így hálálta meg.


Egy normális, mindkét fél belátja hogy nem fog működni kapcsolat szerintem (együttléttől függően) 1 nap - 1 hónap. (értelem szerűen 3 év együttlét nem ugyan az mint 3 randi "együttlét")

2017. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!