Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szakítás után mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szakítás után mire van szükségetek, egy másik fiútól?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
legfőképpen semmire...
2011. febr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elözővel értek egyet. Ha igazán szerelmes voltam, egy szakítás után egy jó darabig senki sem kell.
2011. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom szexre
2011. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hány évesek vagytok, és meddig tartott az előző kapcsolata, miért lett vége.
2011. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, az előző kapcsolatom több mint két évig tartott, és egy hónapja lett vége... Nem vágyom más pasiktól semmire. Legyenek megértőek, normálisak, akárcsak azelőtt... nem kell semmi extra. Rám mászni meg pláne ne akarjon még jó darabig senki. Ha még is megpróbálná valaki, úgy is közlöm hogy mi a szitu, és hogy nekem erre egyelőre még nincs szükségem!
2011. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 hete szakítottunk barátnőmmel,ő már 1 hét múlva ismerkedett másik sráccal, sőt ezt velem is tudatta:S:S
2011. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!