Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a csaj másfél éve együtt van a pasijával, de tetszik nektek és ti is neki?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Eleve nem kezdek olyannal, aki nem tudja tisztan intezni a dolgait.
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elkönyvelném hogy nocsak még egy akinek tetszem, majd eme építőkockát a nagy csúnya kérges egóm tetejére illeszteném. ;p 30/f
2017. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Semmit. Nálam alap szabály, hogy ha pasija van, akkor még nőként sem tekintek rá. Etikátlan és pont. Volt egy lány, akibe beleszerettem, mert olyan volt, pedig tudtam, hogy van pasija. Általában nem történik velem ilyen, mert képes vagyok uralni az elején az érzelmeim, de ez a lány hihetetlen volt, és ő is küldte nekem az egyértelmű jeleket (később sajnos kiderült, hogy csak ki akarta próbálni, hogy mennyire tud elcsábítani). De tudtam, hogy pasija van, ezért nem csináltam semmit. Elmondtam neki szomorúan, hogy tetszik nagyon, és mennyire fáj, hogy van valakije, ezért nem csinálhatok semmit. Aztán ő is mondta, hogy jobb így, és mentünk tovább. De ha azt mondta volna, hogy ő szakít a pasijával értem, akkor is visszautasítom.


Alapjába véve etikátlan, mert én is rühellném, ha az én barátnőmre mozdulna rá valaki. Takarodjon szépen az anyjába mindenki, aki az én barátnőmre mozdul rá.

2017. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem ha a csaj ott van, hogy már másra néz,akkor azt a kapcsolatot nem baj ha tönkre teszem, mert már eleve nem jó
2017. jan. 24. 17:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak ilyenkor abba gondolj bele, hogy az illeto problemamegoldasi metodusa veled sem fog sokat valtozni.
2017. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az nem baj, elég nekem a kis idő is, csak legyen vmennyi vele
2017. jan. 24. 17:39
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem itt a pasinak nincs mit tennie. Velem pont ez volt, kb másfél éve voltam együtt az exemmel, amikor megismerkedtem a most már férjemmel. A férjem nem csinált semmit, azon kívül, hogy akaratlanul is látszott rajta, mennyire tetszem neki. Minthogy ez kölcsönös volt, és ráadásul kicsit erősebb is, mint ami nekem belefért, hát váltottam, de ha csak egy futó fellángolás lett volna vagy egy sima "tetszik"-ben merült volna ki az egész, akkor nem történik semmi közöttünk. A férjem jól gondolkodott, tudta, hogy ha elég nagy hatással volt rám, akkor lépek a kedvéért, ha nem, akkor úgyis mindegy.


Szerintem a te esetedben is hasonlóan kellene gondolkodni. Ha nem tetszel eléggé neki, akkor max csak egy hálátlan szeretői/megcsalós történetben lesz részed, de nem fogja tisztán miattad elhagyni a pasiját. Ha ő nem akarja, hogy több legyen, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem tudsz ezzel mit kezdeni..

2017. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A legrosszabb ***** válasza:
54%
Nem mászol rá foglalt nőre! Alapszabály! Ember! :o
2017. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

JAPP! Utolsó kettőnek eléggé igaza van.


Férfi összetartás meg ilyen humbugok! :D

2017. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mikor még az exemmel voltam, akkor volt a haveri körben két srác. Egyik folyton rám akart mászni, végül már erőszakosan... fogdosott, kérte hogy feküdjünk le, stb. Csak akkor állt le, mikor már a saját haverjai közölték vele, hogy megverik, ha nem hagy békén. Örökre megutáltam. A másik srác meg kedves volt velem, de csak annyira, mint bárki mással, beszélgetett velem, de soha nem próbálkozott semmivel, nem is éreztem, hogy nagyon tetszenék neki. Miután szakítottunk az exemmel, kb fél évre rá kezdeményezett, össze is jöttünk, már bő 1 éve boldogok vagyunk együtt.


Ha rányomulsz, mikor pasija van, akkor vagy undorodni fog tőled, vagy megcsalja veled a pasiját, de akkor ne is várj tőle többet. Meg abba se kéne belemenni, nem egy haverom épült le érzelmileg ilyenek miatt, pedig eleinte ők is úgy voltak vele, hogy elég az is..

2017. jan. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!