Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, akivel fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, akivel fél évig együtt leszünk külföldön ősztől. Nem tudom biztosan, hogy én is bejövök neki. Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nemrég ismertem meg, miután kiderült, hogy ősszel együtt megyünk ki Belgiumba tanulni fél évre. Nagyon tetszik, talán én is neki. Egész sokat beszélünk fbon, 1-2szer hívott bulizni is, de nagyon sok fiú barátja van, meg többen is nyomulnak rá, ezért nem tudom, hogy bejövök neki, vagy csak haverkodni akar, mivel "össze leszünk zárva" fél évig. Nem merek nagyon nyomulni, mert ha félreértettem, tök kínos lenne az egész félév, de azt sem akarom, hogy friendzoneba kerüljek, mert eltöketlenkedem. Mit tennétek a helyemben?

2015. ápr. 25. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyomulnek. Ha nem jon ossze, akkor mivan? Pont semmi. Max kicsit kerulni fog Belgiumban. De azert szerintem nem olyan kis orszag az, hogy ne ferjetek el benne...
2015. ápr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy helyen lakunk, majdnem ugyan azokat a tárgyakat vesszük fel. És ketten leszünk magyarok, egymásra is leszünk szorulva, úgyhogy annyira azért nem egyszerű.
2015. ápr. 29. 21:57
 3/3 anonim válasza:
Én annyit tudok neked mondani, hogy 2 lehetőség rossz és van 1 jó. Szóval az annyira nem is rossz arány. A lényeg, hogy ha nyomulsz és pofára esel az rossz lesz valóban, ha pedig nem nyomulsz és már csak bari leszel fél éven keresztül az is rossz lesz. A harmadik lehetőség pedig, hogy felvázolod neki miként érzel, gondolok itt ezalatt arra, hogy tetszik neked meg miegymás és megeshet, hogy összejöttök. Én annyit tudok mondani ha mondjuk piszkál téged, puszilgat akkor biztos hogy bír téged mert vágyik arra hogy hozzád érjen és akkor viszonozd neki. Ha viszont nem akarsz jelek után kutakodni meg te sem akarsz csak jeleket küldözgetni akkor én a kitálalás mellett voksolok. :)
2015. ápr. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!