Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-25 évesek, hanyadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 évesek, hanyadik randin feküdnétek le a fiúval, ha jó pár hónapja ismerkedtek? 2-3 tali is volt

Figyelt kérdés
2017. jan. 25. 00:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#20 igen, ez így jó is lenne, de a legtöbben erre nem képesek. Ezért kell általánosságban várni heteket, vagy 1-2 hónapot.
2017. jan. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
82%

Jaj gondoltam, hogy beszol valaki, de uzenem, ket komoly kapcsolat kovette azt a ket alkalmat amikor az elso nehany randi alkalmaval lefekudtem az exemmel illetve a jelenlegi parommal :D

Nyilvan azzal fekszem le, akivel komolyat tervezunk egymassal, nem akarkivel aki meghiv malnaszorpre :D

2017. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"a jó szex képes egy kapcsolatot működtetni"

Ekkora ökörséget is régen olvastam. Bár attól függ milyen kapcsolatot, egy szexkapcsolatot pl kiválóan működtet.

2017. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzem, hogy eléggé ismerem, és kívánom.

Szóval nem kötöm alkalomhoz, bár első randin soha nem szexeltem még.

2017. jan. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%
Ja és ,ha nem jó a szex,akkor rögtön lelépsz és kidobsz egy nőt mi??! Jellemző
2017. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%

Valaki árulja már el, hogy hogy lehetne igazán jó a szex egy kvázi idegennel, akivel még nem csiszolódott össze az ember? Vagy én vagyok a különc, hogy nekem attól lesz jó a szex, hogy odafigyelünk egymásra, ismerjük egymás testét és ízlését, tudjuk hol kell megérinteni, megcsókolni, megsimogatni, megharapni a másikat, hogy felizgassuk? Hogy tudjuk, gyorsan vagy lassan szereti, alul vagy felül szeret lenni, keményen vagy érzékien, állva vagy fekve, pucéran vagy valami szexi cuccban, játékszerekkel vagy azok nélkül, stb stb stb.

Most abban mi a jó, hogy egy véletlenszerű pasi húzogatja a farkát egy véletlenszerű nőben? :D Nagyon kielégítő lehet :D Ha ezen múlna, akkor sose lenne kapcsolatom :D

2017. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van néhány válaszolónak, hogy sosem az első randis szexek a fenomenális szexek, mert még nem ismered a másik testét, se a vágyait. Éppen ezért, ha csak szexet akarnék, inkább szexkapcsolatot keresnék, mint egyéjszakást.

De annak sem látom értelmét, hogy így 26 évesen még tinit játsszak, és szégyenlősködjek meg pironkodjak. Ha kívánom, és le akarok vele feküdni, akkor lefekszem vele, akár az első randin vagyunk, akár a nyolcadikon. Ha utána lelép, hát volt egy jó esténk, én ezt nem érzem átverésnek, ugyanúgy én is simán lepattintanám utána, ha annyira nem lennénk egy hullámhosszon az ágyban (nyilván ez alatt nem azt értem, hogy ügyetlenkedünk, hanem pl azt, hogy számomra elfogadhatatlan fétisei vannak, amiket mindenáron meg akar élni velem).

Az, hogy valakinek kell egy kicsit mélyebb ismertség is a testiséghez, szerintem nem probléma, de a színjátéknak nem látom értelmét. Én is akarom, ő is akarja, ebben nincs semmi rossz vagy szégyellni való. És jó szex nélkül számomra elképzelhetetlen egy párkapcsolat, szóval jobb, ha nem húzzuk egymás idejét, ha nem passzolunk.

2017. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
96%

#23:

Aha ... csak annyi a különbség, hogy én nem olvasgatom, hogy mi működteti a kapcsolatokat, hanem ismerem saját tapasztalatból. Mondjuk volt egy pár tucat és a leghosszabb 15 éven át tartott ;-)


#26:

Valószínűleg randizgatás, mozizás, meg kézen fogva sétálás közben fogom megismerni, hogy milyen erősen szereti ha megharapom a mellbimbóját :-P Amit te írsz (és igazad van benne), hogy a jó szexhez össze kell csiszolódni az csak úgy megy, ha szexelünk és gyakoroljuk, megismerjük egymást :-P

2017. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
26-osnál a pont
2017. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#28

Nyilván az összecsiszolódás alatt össze kell csiszolódni, csak pár ember úgy nyilatkozik, hogy ha az első szex nem eget rengető élmény, akkor kuka a partner, és nem adnak esélyt se összecsiszolódni. De nem értem, mitől lenne annyira jó elsőre?

2017. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!