Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Imponál nektek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Imponál nektek, ha a srác, akivel ismerkedtek tud - kevésbé szerencsés esetben csak szeret - főzni?

Figyelt kérdés

Például ha az első randik egyikén főzni szeretne nektek valamit. Nekem vonzó egy nőben, ha ő rendelkezik ezzel a skillel, kíváncsi vagyok, visszafele mennyire jellemző :-)

20/F



2016. okt. 4. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem alap, hogy az ember tud főzni, nincs ebben semmi.
2016. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem döntő tényező a főzőtudomány megléte vagy hiánya, de jól esne ez, értékelném. Még akkor is, ha az étel maga nem jó. :)
2016. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze, ez jó dolog. De az első randit azért ne a lakásodon rendezd, az egy kicsit direkt felhívás volna a szexre, vagy félreérhető. De mondjuk, a második-harmadik alkalomnál már főzhettek együtt valamelyikőtök lakásán.
2016. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, kifejezetten imponalo!
2016. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
részemről elvárás, mondjuk nem a 20 évesek körében nézelődök
2016. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Aki tud olvasni, az tud főzni is. A tudásban nincs semmi imponáló, az alap.

A hajlandóság már bejön, imádom a közös főzőcskézést mint programot, márpedig azt csak olyannal lehet, aki hajlandó odaállni a tűzhely mellé.

2016. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Imponáló, ha az első randik egyikén főz valami finomat.


(A főzni tudás meg olyan, hogy felnőtt ember legyen képes az önellátásra :)

2016. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem szempont.

Ha tud főzni, örülök.

Ha nem tud, szívesen főzök neki, ill megtanítom.

Kellemes időtöltés a közös főzőcskézés.

2016. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En tudok fozni de utalok, ugyhogy imponalo ha valaki szivesen csinalja helyettem. Szerencsere a baratom pont ilyen.
2016. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mázli :DD
2016. okt. 4. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!