Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetek, ha nő létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nő létemre túl gyakorlatias vagyok hapsizás terén is?

Figyelt kérdés
Én , valakivel elkezdek ismerkedni,tisztában vagyok az ismerkedés kimenetelével,hogy mi lehet belőle(diszkrét,alkalmi,komoly).Nem ígérgetek feleslegesen,és nem szépítem a dolgokat.Kimondom ,amit gondolok,érzek.Nem szoktam feleslegesen,meg egyébként sem szívatni férfiakat,ha akarok tőlük valamit,ha nem.Nem szeretek rafkózni(pl.etetem ,és majd harcol értem,mint a halakat szokták).Ha mond valamit egy hapsi,akkor veszem hitelesnek,ha gyakorlatban is működik.Nem zárkózok el az egy éjszakás kalandtól,ha én is akarom.Ha én is kívánom minek mondjak NEMET????Változtassak????

2017. jan. 25. 22:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És mi a baj ezzel?
2017. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne ilyesvalakivel találkoznom, bár az esetedben a sok kérdőjel kicsit elbizonytalanított.
2017. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Most egy évre elegendő leveled lesz itt gyakorin :D
2017. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit kéne tenned? Semmit! Mi ezzel a baj?


N

2017. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezzel a társkereső oldalon is kikészítem a pasikat,mert a sok szép dolgot,amit írnak,úgy olvasom,mint egy szépirodalmi művet,és hiszem,ha látom,meg érzem alapon működök.Szóval semmit nem veszek készpénznek,amit írnak,és mondanak,amíg nem győződök meg az igazságról.
2017. jan. 25. 22:38
 6/15 A kérdező kommentje:

Mondják ,hogy vannak elméleti emberek,és gyakorlati emberek.Én rám mondták már ,hogy gyakorlatias vagyok,mert tetteimmel bizonyítom sokszor az igazam,meg az olyan munkát kedvelem,amihez keveset kell beszélni.

Valaki mondta,kicsit a bal agyféltekém működik jobban nő

létemre.Ezt nem a matekra,meg ilyenekre értették.

Biztos ilyen a beállítottságom.

2017. jan. 25. 22:39
 7/15 RRR ***** válasza:
100%

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet,ha a többség így tenne,ahogy te


Ne tégy semmit,maradj így!!!!

2017. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Nem kell ezt túlragozni szerintem, annyival kell lerendezni találkozzunk és kölcsönös szimpátia esetén majd bizonyíthatsz ennyi.

Nem kell ez a túl szép, hogy igaz légy hozzáállás meg hiszem ha látom, attól ki is borulhatnak. Egyszerűen annyival lerendezed, hogy ha úgy alakul majd bizonyíthat.


Nyilván amíg nem bizonyíthatott nem ismered személyesen addig csak üres szavak ezek, de nem kell ezt az orruk alá dörgölni, mert ki szereti azt kérem szépen.


F/27

2017. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
2017. jan. 25. 22:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell változtatnod magadon. Én is ilyen vagyok, mégsem tapasztaltam negatívumokat emiatt a pasizás terén. Bár a legjobb barátnőm néha azt mondja, hogy egy érzelemmentes robot vagyok.
2017. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!