Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ukrajnai (ukrán, orosz)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ukrajnai (ukrán, orosz) lányokkal tényleg nem ajánlott beszélgetést kezdeményezni (majdani randi céljából)? Több helyen olvastam, páran meg is erősítették az alábbi hátulütöket.

Figyelt kérdés

Olyasmikent zeng az egész internet (remélem egyéni tapasztalatokról van szó, nem egymástól fellengzősen átemelt féligazsáokról, miközben életében nem járt(ak) a delikvens(ek) keleti szomszédunkban), hogy:


Vagy számítóak az ottani hölgyek (akár tizenéves lánykák is már!)...


Vagy mindenáron az EU-ba akarnak bejutni, és számukra a cél szentesíti az "eszközt" (furcsa embereket eszközöknek tekinteni)...


Vagy jobb esetben kiutálnak, rosszabb esetben agyonver(et)nek, mert oroszul szólaltál meg (oroszul tudsz csak, hiszen az ukránt nem tanultad, hogy beszélhetnél hát ukránul)...


Vagy értik nagyon is az oroszt, de az Istennek nem hajlandóak oroszul veled beszélgetni...


Vagy - ha mégis megtörtének a csoda - az ottani oroszt sem fogod meréteni, mert a kárpátaljai orosz nagyon nem az, mint az oroszországi...


Tényleg ilyen rossz a kárpátaljai/lvovi/ogyesszai hölgy-helyzet? Tudom kivételek MINDIG vannak, de nagyon nem mindegy, hogy száz emberből kettő a kivétel, vagy ötvenöt.


.

.

.


Ha esetleg mégis "ajánlott" kezdeményezni, akkor érdemes alap- és középfok közötti (tehát messze nem tökéletes) orosz nyelvtudással (de nem ukrán, hanem kizárólag orosz nyelvről van szó - illetve, ha tud a leányzó, akkor mellette még angolul is folyhat a diskurzus) ukrán lányokkal helyben face-to-face ismerkedni?


Vagy VK-n rájuk írni?



2017. jan. 26. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Csak orosz származásúval van tapasztalatom, egy cserediák csaj itt tanult pesten, csaptam neki a szelet, megdugtam, kidobtam, erre jött a bátyja és úgy elkalapált a kis köcsög, hogy örökre elment a kedvem a csajozástól.
2017. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Mi az hogy számítóak, és mi az a VK? Miért akarsz orosz nőt? Ott laksz? Anyanyelved az orosz, mert ezt minden magyar tanulta? Miii?? Semmit se értek abból amit írtál.

Nem zeng semmitől az internet.

2017. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyesen élsz egyes :D

30/f

2017. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyes, kevered a dolgokat, nagyon nem olvastad el figyelmesen. :) És tényleg veszélyesen él(het)sz! :D


"Mi az hogy számítóak?"


Pontosan tudod mit jelent, és ezt (hogy ők ilyenek) VALÓBAN zengi a net! :)


VK = Vkontakte. Orosz lányról adsz tanácsot, ezt mégsem ismered?


"Miért akarsz orosz nőt?"


Nem szabad? :)


"Mert ezt minden magyar tanulta?"


Na ITT van a legnagyobb keveredés/félreértés! Hogy - régen - sokan tanulták (mára kilencven százalékuk elfelejtette, vagy nem jól beszéli), az engem nem érdekel. Azt sem említettem, hogy "mindenki" (???) ezt tanulta volna. Arra kívántam reflektálni, hogy ha oroszt tanultál, nem kérheti tőled számon például egy rutén, hogy miért nem beszélsz helyette ukránul, ha egyszer az oroszt tanultad!

Egy emberről volt szó.

(Most - vagyis a kiírásban) egyedül rólam.


"Nem zeng semmitől az internet."


Dehogyisnem!


Azonabn ha nem érdeklődsz egy adott témában, nem is fogod látni azt a bizonyos erdőt a fától.


Engem sem érdekel a patchwork, nem nézek ezzel kapcsolatban semminek utána, értelemszerű, hogy nekem sem zeng "semmit" a net.


_HA_ nem érdekel nem is fog zengeni neked, valóban.

2017. jan. 26. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az ukránokat nem tudom, de van egy barátom ő orosz lányokkal randizott az utobbi időben.

Most már megállapodott egy lánnyal, a lány nagyon szép, szorgalmas, piszok jó munkája van magyarországon, és szeretik egymást..

Szóval nem hiszem hogy X országban csak számító emberek lennének. Ő boldog itt, mert a párja nem veri meg, nem alkoholista.

2017. jan. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!