Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akar a munkatarsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a munkatarsam?

Figyelt kérdés
Uj munkahelyre kerultem, ahol foleg pasikkal dolgozom egyutt. Az egyikuk folyamatosan nez, korulottem legyeskedik, neha ramkacsint, folyton nekem magyaraz stb. Egyszoval ugy erzem, hogy tetszem neki. A mai napon veletlenul derult ki, hogy az elottem fel evvel odakerulo kolleganovel van valami kozottuk, aki jelenleg tappenzen van, igy meg nem talalkoztunk. A kerdesem az lenne, hogy ferfiak kozul volt mar igy valaki, hogy az uj munkatarsno utan is vagyakozott, ugy hogy a viszonylag friss no mar megvolt neki? Letezik ilyen?
2017. jan. 27. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan hihetetlen ezen?


Szereti a nőket és az új kihívásokat, vannak ilyenek...


A kérdés az, hogy te akarsz-e tőle valamit?

2017. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoknyapecér az illető, nem venném komolyan az ilyen férfi közeledési szándékait, igyekezném egyértelműsíteni szamára, hogy nem leszek a huszadik kis tyúk, aki kapható a munkahelyi viszonyra
2017. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, eddig a világtörténelemben minden férfi monogám volt.


Ne légy hülye.

2017. jan. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

En nem mutatok erdeklodest, borzasztoan felenk vagyok, inkabb csak aranyos voltam vele ahogy massal is. Foleg attol tartottam, hogy van valakije, de eddig semmi nyoma nem volt. Most picit elszomorodtam, kerdezte is hogy minden rendben?

Persze azt elhiszem, hogy megd,,ni volna esze!

Mi varhato a tovabbiakban? Foleg ha visszajon a "baratnoje"?

2017. jan. 27. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
4.: ne legyél már ilyen naiv. Az jön, hogy vagy hagyod magad megdugatni, vagy lekoptatod. Minek szomorkodsz utána, az ilyenek még a legyet is röptében. Nem érdemes törődni velük
2017. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!