Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Modell lányokkal párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Modell lányokkal párkapcsolat? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ismerkedek most egy fullos lánnyal aki modellkedik elég komolyan. Még nem volt tapasztalatom modell lánnyal illetve egyszer egy alkalmi kapcsolat elejéig és úgy általában akiket ismerek csak úgy látásból is és tudom, hogy modellek vagy modellkednek mindegyik eléggé "bulizós" fajta. Nem tudom, hogy lehet e komolyan tervezni egy ilyen lánnyal, főleg, hogy ő még külföldre is el szokott utazni alkalomadtán. Ő eddig normális csajnak tűnik és jó lenne egy ilyen barátnő.
2017. jan. 28. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi van akkor, ha modell? El ne szédüljünk már.
2017. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm annak idején összejött eggyel,heti 1 dugás untig kielégítő volt neki.Nem volt hosszú életű a dolog.
2017. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha el tudod fogadni azt hogy mivel foglalkozik amiben benne van a fotózás illetve a sok utazás továbbá hogy férfiak veszik körül akkor hajrá

Ezt csak akkor ha éretten tudod kezelni és nem féltékenykedsz rá állandóan

Ami engem illet nekem csak alkalmira vagy legfeljebb szexkapcsolatra kellenek mivel egyrészt én elvből nem jönnék össze modellel másrészt kényes természetűek...

2017. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Eléggé nehéz velük,az biztos.. bármilyen furcsa,de a modellek életében a bulizás nem azt jelenti, mint pl neked, nekik ez (is) a munkájuk. És igen, főleg az állandó utazások miatt nem szokott működni hosszútávon az ilyen kapcsolat..de amíg tart,szerintem élvezd ki :)
2017. jan. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon komolytalanok. Kapcsolatot ne tőlük akarj. Én csak egyet ismertem, de tuti, hogy az összes többi is ilyen, mivel ugyanaz a szakma. Folyamatosan férfiak vannak körülötte, új emberek, új helyek, pörgés... Akármit csinálsz, el fog szállni, és otthagy, mert legfeljebb annyit tudsz neki nyújtani, amennyit a többi srác is bármikor, bárhol. Túl sok az inger, túl sok a buli...mindenből túl sokat kapnak, így senkit nem fognak megbecsülni, csak miután már nem modellkednek.
2017. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Én ismerek olyan modellt, aki nem igazán bulizós. Nem hiszem, hogy foglalkozás alapján ennyire be lehetne skatulyázni az embereket. Amúgy alkalmi kapcsolat erejéig, nem elejéig...

Mindenesetre irigylem a problémáidat.

2017. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nemzetközi karrierje van, akkor rengeteget fog utazni és költözködni, ami nehezítheti a hosszútávú kapcsolatot. Valószínűleg köztük is akad mindenféle, bulizós és csendes, persze némi exhibicionizmus kell a kifutón való munkához.


Ha pedig hobbimodellkedik, és álmodozik tanulás meg munka helyek, hogy majd ebből megél, akkor hagynám, mert komolytalan.

2017. jan. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az orált el is felejtheted.
2017. jan. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát, ismerős csaja modell, aki ismerősi körbe is jár. A srác is a szórakoztatóiparban dolgozik mellékállásban.


Nem jött le arról a csajról hogy nagyon okos, érett lány lenne, 2 eset jut eszembe, mikor szülinapjára elvárta hogy limuzinban hordozgassa a pasija, meg egy másik mikor a pasijának udvariasan megdicsértem hogy jaj, láttam a csajod új képeit, nagyon szép, és ott heherészve mondta hogy annyit is tud csak, hagyjuk mert nem egy észkombájn és fárasztja őt sokszor....

Ahhoz képest azóta is együtt vannak... :D De akkor nem értem mi a fenének panaszkodik olyanoknak, akikkel felületes kapcsolata van (ergo nekem)?


A csaj minden alkalmat megragad hogy mutogassa magát, a testét. Nekem ez, bevallom, elég sekélyes.

2017. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!