Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Énekes lányok/hölgyek! (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énekes lányok/hölgyek! ( Opera, népi, pop, nem számít. ) Ismerkednétek (majd randiznátok) olyan férfiúval, aki imádja a (főleg komoly, ill. nép) zenét, de ő maga nem zenél és nem is énekel?

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 00:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha van elég pénze.
2017. jan. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Hozzászólásod komolytalanságával egy probléma van csupán: aki az operaénekesnői, vagy népi énekes pályát választja - elsősorban - udvarlójának nem anyagi helyzetére lesz kíváncsi. :) Másodsorban sem. ;) Ilyen szinten mások már az elvárások.

Pop énekesnőknél nem tudom mi a helyzet (és nem is számít, mert az ő világuk nem mozgat meg).

2017. jan. 10. 00:40
 3/19 anonim ***** válasza:

Én 5 éves korom óta zenélek, bár nem ez lett a hivatásom, de nem. Minden barátom zenész volt, és nem tudnék olyannal elképzelni kapcsolatot, aki nem ismeri kottát.


Sorry. Nekrm alap dolog.

Nem kell, hogy zenész legyen hivatásosan, de hobbi szinten igen.


Még egyszer sorry.

2017. jan. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%

Ha az opera, a népi meg a pop nem számít, akkor csak a rock, meg a metál számít?


A #2 hozzászólásod miért mond ellent a kérdéssel?


Szerinted nem ugyanannyira hülyeség azt feltételezni az operaénekesekről, hogy nekik elsősorban a pénz számít, mint azt, hogy nem?


#3 ha tudnád hogy hány, olyan zenész van, aki nem ismeri a kottát.. :)

2017. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Szilvi, még most állj le kérlek, mert ostobaságokat beszélsz/feltétezel! ^_^ Nem kötekedem, csak jelzem, hogy valamit félreértettél. :)


"Aki az operaénekesnői, vagy népi énekes pályát választja..." Ez egy bekezdés volt.


"Pop énekesnőknél nem tudom mi a helyzet..." Ez pedig egy másik, az előzőtől teljesen független.


Láthatod, igazat mondtam, és most is ezt írom: nem számít (a pop énekesek köre), mert az ő világuk nem mozgat meg.


A másik kettő (komoly- és népzenei énekesek) viszont teljes mértékben, hisz - ahogy írtam - magam is ezt kedvelem/hallgatom.


"...mint azt, hogy nekik elsősorban nem a pénz számít..." Úgy vélem náluk nem ez lesz a legelső szempont, ezekben a körökben már más tényezők élveznek prioritást. Én kérek elnézést, ha - túl - jót feltételeztem róluk.


De ezt az elsőnek írtam, aki csak jópofizni jött ide, mások ne foglalkozzanak holmi teljesen offtopic infantilizmussal, ha elsőke nem írt volna, megkímélhettem volna magam egy felesleges butaságra reagálással. Ez csak neki szólt.


Ti foglalkozzatok a kiírással, hiszen szeretnék válaszokat kapni rá. ^_^ Köszönöm!

2017. jan. 10. 01:17
 6/19 A kérdező kommentje:

"Még egyszer sorry."


Hármas! Semmi gond! Ez EGY vélemény volt a sok közül! ^_^

2017. jan. 10. 01:20
 7/19 anonim ***** válasza:

"#3 ha tudnád hogy hány, olyan zenész van, aki nem ismeri a kottát.. :)"


Tudom, de 1 hónap alatt meg lehet tanulni, és aki nem, az nem zenész, legalábbis nem képzett.


#3 voltam.

2017. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Innen jön egy vicc, cigányzenekart hogy lehet elhallgattatni?? Adjál nekik kottát....


És bocsi, a sok nem érintettől.

2017. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

" Opera, népi, pop, nem számít."


Kit akarsz? Jazz énekesnő lehullik előtted :D

2017. jan. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Kit akarsz? Jazz énekesnő lehullik előtted."


?

2017. jan. 10. 01:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!