Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szép nő kevésbé vonzó férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nő kevésbé vonzó férfi felállás? Hogy jött ez össze?

Figyelt kérdés

Tudnátok nekem mesélni lányok és fiúk?

Például a férfi mivel fogott meg titeket lányok? Esetleg volt-e úgy hogy először nem igazán tetszett mivel nem egy Brad Pitt. Férfiak akiknek már volt "nem egy súlycsoportból" származó nőjük, ti mit éreztek ilyenkor? Érzitek, hogy van esély? Vagy reménykedtek csak? Hogyan álltok hozzá, hogy bírtok magabiztosak lenni?

Előre is köszi a válaszokat, lehet hülye kérdések.


2017. jan. 29. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem jött be külsőre, egyáltalán nem volt "az esetem".

Hogy mit éreztem először? Szimpátiát, és valamiért kerestem a társaságát, és jól esett a figyelme, ilyenek.

Nem is tudtam egy jó ideig, hogy tetszik-e vagy mi ez. Aztán amikor mással kavart, kicsit csalódott voltam, és akkor boncolgattam magamban, hogy miért.. :) ráadásul úgy éreztem pedig, tetszettem neki. ( később meg mondta is)

Mégsem mert egy ideid elhívni randira, aztán egy barátnőm nógatására idővel, de összeszedte magát.

Fogalmam sincs, mi fogott meg benne, de már 5 éve vagyunk együtt. :)

25N

2017. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen csak akkor lehetséges, ha a férfi gazdag, mással nem lehet a nőknél kompenzálni a külső hiányosságokat. Lefogadom, hogy csak nők fognak ide sztorikat írni, férfi egy sem.
2017. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Második: Szívből sajnállak. :)
2017. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor először megláttam szörnyűlködtem, hogy úúristen de csúnya szegény. Aztán megismertem, egyre többet beszélgettünk és egy hihetletlenül normális, kedves, gondoskodó és lovagias férfit ismertem meg benne. Fülig beleszerettem és együtt is vagyunk évek óta.
2017. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először megismertem, milyen ember, rengeteg közös van bennünk. Ekkor külsőre nem vonzott, nem is taszított, teljesen semleges volt. Aztán a belsővel együtt az is elkezdett vonzani:)

17/l

2017. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!