Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, Ti mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Ti mennyi idő után léptek, ha valami nem passzol?

Figyelt kérdés

Nõtársaimtól kérdezem, hogy mennyi idõt adtok egy ismerkedési szakaszban lévõ kapcsolatnak, ha érzitek, hogy nem teljesen kerek a történet, de még azért hisztek benne?Egy-két hét, max.1 hónap?

Szimpatikus a srác, de mindig azzal jön, h neki milyen nehéz az élete. Elég lehangoló néha. Szerintem senkinek nem könnyü, mégsem panaszkodik nonstop.


Köszi a véleményeket.


2017. jan. 29. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha, nem kerek a történet és nehéz gyerekkora volt, az két különböző dolog.


Ha úgy érzem nem őszinte és hülyének néz és kamuzik, azon nyomban befejezem az ismerkedést.


Ha szimpatikus a srác, de megnyílik és megtisztel azzal, hogy beavat az életébe és látom rajta, hogy őszinte, az nálam, nem kizáró ok.


(De, ha csak sajnáltatja magát, vagy arra játszik, hogy megsajnálom vagy ilyesmi, nálam szintén nem játszik és nyomban elküldöm.


Vagy, ha mély depresszióban van és tőlem várja a "megváltást" az sem megy, hisz nem vagyok szakember, nem tudok rajta segíteni. De ez esetben megmondom, hogy ne haragudj, de nem egymást keressük.)

2017. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát nálunk az a helyzet, hogy minden nap érezteti, mennyire nehéz neki mostanában. Megígérte, hogy elmondja a dolgait, csak egy kis idõ kell neki még. Ezt megértem mondjuk.

Csak nehéz rajta kiigazodni, vagyis azon, hogy áll hozzám/hozzánk amiatt.

2017. jan. 29. 19:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

egyszer végigszenvedtem ezt. másfél év.


legközelebb 1-2 alkalom. ez nem javul, ha ilyen hamar előjön.

2017. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül igaz.


Mikor a férjemet megismertem ő is elég nehéz időszakon ment keresztül, de szimpatikus volt nagyon kedveltem, így én adtam neki időt és örültem, hogy megosztja velem a gondolatait. Mikor ezen túl jutott, teljesen új oldaláról ismertem meg és teljesen elvarázsolt. (Persze, lehet, hogy csak szerencsém volt.)


A kérdés az, hogy látsz-e a srácban valamit, ami megfog, ami miatt, te is szeretnél időt adni neki, vagy nincs. Mivel, ha nincs, akkor jobb, ha most véget vetsz az ismerkedésnek, mielőtt esetleg ő jobban beleélné magát a helyzetbe.

2017. jan. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom, hogy azért elég meredek ezzel indítani.

A másik, hogy folyamatosan idöhiányban szenved, és mindig a velem való idöt rövidíti le. Ha szólok neki, akkor az a válasz, hogy nekem semmi nem elég.

Pedig csak arra kértem, lefekvés elött hívjon fel egy puszira csak.:(

2017. jan. 29. 20:05
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez így ,tényleg elkeserítő, azért a férjem nem csinált ilyet, ő inkább hívott és velem volt akkoriban.


Lehet, hogy még is, jobb lenne, ha tovább lépnél... :(

2017. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Engem is elszomorít, és teljesen tanácstalan vagyok.

Tetszik nagyon, szóval nem ezzel van a gond. Csak féltem magamat ettöl a bizonytalanságtól.

2017. jan. 29. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy gondolat:

Ne azon tipródj mit adhatna , azt mérlegeld elég e az amit ad!

2017. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. jan. 29. 22:43
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez attól is függ, mennyire kedveled, meg hogy viselkedik pontosan. Én kifejezetten utálom a magukba gubózó, titokzatos, szuper-privát embereket. Nyilván nem várom el két hét után, hogy az ölembe zúdítsák a fél életüket, de ha egy-két hónap után se tudsz róla viszonylag személyes dolgokat, akkor annak mi értelme, érted? Főleg, ha mondjuk tök nyilvánvaló, hogy valami bántja, de hárít róla.

Nekem volt ilyen exem, aki olyan 2-3 hónappal a kapcsolatunk kezdete után elkezdett mittomén milyen egzisztenciális problémákat felhalmozni, és azért 2-3 hónap után szerintem már elég biztos, hogy ott vagyok vele, meg támogatom, és erről biztosítottam is, mert nyilván nem hagyok ott valakit, csak mert gondjai vannak, király barátnő szoktam lenni, azért (is) vagyok, hogy segítsek a nehéz időszakain, ő meg az enyémeken, de b-szott beavatni a dolgaiba, ami engem azért is felb-sz, mert én meg kb hozzávágom az önéletrajzomat ahhoz, akivel komolyan gondolom a dolgot :D Na mindegy, nyilván türelmes voltam, de aztán mondom mi a f-szért legyek mellette, ha a problémáit nem bírja megosztani velem, úgyhogy olyan 6 hónap kínlódás után én szakítottam vele.


Mondjuk ha valakinél már az elején érzem azt, hogy kamuzik, vagy mellébeszél, vagy furán viselkedik, akkor elég hamar lelépek, mielőtt komolyra fordulna a dolog, nincs nekem időm zsákbamacskát játszani.

2017. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!