Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan elítélendő, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan elítélendő, ha egy lány erotikus munkát végez? Nem prostitúció. Mit gondoltok, ha egy fiatal nő nem egy lángész, de szép, akkor mégis hogy szerezhetne pénzt?

Figyelt kérdés
Sokan elítélik az erotikus munkát (vetkőzés, tánc), de nem gondolnak bele, hogy m.o.-n egy pályakezdő fiatal nő ezért kap annyi pénzt, hogy kenyéren kívül másra is jusson. Pl. Külön költözés, fodrász, ruha

2017. jan. 31. 17:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 llorTllorT ***** válasza:
0%
dehogy elítélendő.nyomassad amig belédfér.kit érdekel?!
2017. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
45%
Én nem ítélem el, sőt még a prostikat sem. Viszont azzal nem értek egyet, ezért kap csak annyi pénzt.
2017. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj hogy a könnyen jött sok pénzhez hozzá lehethamar szokni. És a tanulást rendes munka keresését hanyagolja az ember. Mindenki lentröl kezdi a pályáját kevés pénzért a való világban. A karriert építeni kell! A testböl való fiatalkori megélhetésed hasznosítsd, a jövödet jobbá tenni.. iskolák fizetése stb.. Mert maholnap "öreg" leszel és buta is maradsz!
2017. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
2. végeztem eladói, irodai, telefonos, vendéglátós munkákat, de abból csak ételt tudtam venni, nem tudtam elköltözni a szüleimtől és sokan szidtak, hogy önállótlan vagyok/ nem tudok a saját lábamra állni. Annyi pénzből nem lehet.
2017. jan. 31. 17:59
 5/69 A kérdező kommentje:
3. az sem sok pénz. Lakhatásra, ételre, ruhára elmegy.
2017. jan. 31. 17:59
 6/69 anonim ***** válasza:
14%

Nem elítélés kérdése: Egy ilyen nőnek nincs tartása.

Hogy máshogy szerezzen pénzt? Ha valóban lángész, akkor tanulással és munkával. Gépészmérnökökből hiány van. Furcsa, hogy alig látni gépészmérnök nőt.

2017. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
4. Pont ez az, hogy nem vagyok lángész. Erről nem tehetek. "Rendes" munkából ételre telne.
2017. jan. 31. 18:01
 8/69 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell ahhoz langesznek lenni, hogy normalis munkad legyen. Langesznek ahhoz kell lenni, hogyha mondjuk valami milliardos birodalom kiepiteset szeretned veghez vinni kapcsolatok nelkul. En sem vagyok langesz, megis lesz diplomam, es mar most van normalis munkam. A titok csak annyi, hogy van tartasom, es nem jatszott szextargyat mindenfele kielt undorito alaknak.
2017. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
52%

#4:

Nem tudod magad eladni, ha csak annyi pénzt kaptál a munkádért :-P Mondjuk én huszonéves koromban három munkahelyen dolgoztam és hétvégén is, de lett is lakás 1,5 év alatt. De még egyszer mondom a kérdéshez nem releváns, ha nő lennék én is a könnyebb utat választanám, így el sem ítélem a dolgot.

2017. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:
A nehezebb utat akartam és eleinte azt is valasztottam, de nem lehet úgy élni, hogy szinte semmi pénzem nincs.
2017. jan. 31. 18:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!