Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok. Miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szimeon kérdése:

Nők, lányok. Miért van az, hogy nagyon sok nő teljesen elolvad attól, ha valaki elkezdi dícsérni a ruháját, alakját, szépségét?

Figyelt kérdés

Ez általában csak üres fecsegés: Jaj de jól áll ez a blúz. Milyen csinos vagy ma. Olyan szuper lett a hajad. Nem is láttam még rajtad ezt a ruhát, olyan vagy benne mint egy topmodell.....

Mit lehet ezen olvadozni??? Ennyire nem látnak át rajta???



2017. febr. 4. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek jól esik a kedveskedés.Ennyi.
2017. febr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez, nem teljesen mindegy, hogy miért? A lényeg,látod, hogy ettől olvad el, nyert ügyed van, viheted az ágyba.
2017. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
A nőknek fontos a szépség és ezért jól esik a pozitív visszajelzés. Azért van aki őszintén mondja.
2017. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Elsőnél ott a pont. Mert jól esik és kész.

Meglehet, hogy épp egy rossz időszakban vagy egy rossz napon egy idegen bókja csal mosolyt az arcomra.

2017. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egy idősebb nő mondta, hogy gyönyörű a mosolyom, és neki elhihetem, mert nem férfi és nem érdekből mondja.
2017. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, hogy jól esik, meg ilyesmi, de akkor is ez olyan felületes valami. Szép vagy, jól áll, stb. Szóval ennél mélyebb dologtól kéne elájulni. Persze, én is örülök, ha valaki azt mondja, jó kis bakancsom van, de ettől még nem fogok olvadozni tőle.
2017. febr. 4. 16:02
 7/13 anonim ***** válasza:
kivül-belül bókolni kell egy nőnek :)
2017. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A bok mindenkinek jol esik. Vagy te fakir vagy? Neked nem esik jol? Mit akadsz fenn ezen? Meg ki olvadozik ezen? Jol esik azt annyi azert meg nem folyok szet es lepkeket latok repkedni a napnyugtaig....
2017. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy százas. Az én exem sosem dicsért. Mit meg nem adtam volna egy "de csinos vagy" dicsérő mondatért. És ha minden nap elmondja hogy csinos vagy szép vagyok, sem unnám meg. Mert egyszerűen jól esik. Tudod ezekre mondják hogy az élet apró örömei. Amit látom te nem tudsz értékelni.
2017. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tehát ez olyasmi, mint a munkahelyi elismerés, jól esik, növeli az önbizalmat. A bájolgás meg amolyan női adalék hozzá...
2017. febr. 4. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!