Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek egy átlagos, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy átlagos, de amúgy szép lány örülne egy olyan bóknak, hogy "Nálad az az egyetlen mód a 'túlélésre', ha teljesen behódolunk a NŐI szépséged előtt! "?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?
2016. nov. 25. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztóan csöpögős.
2016. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalábbis én biztos menekülnék olyan elől, aki nekem ilyet mondana.
2016. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj? :(
2016. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha általánosságban ilyen a szövege...hát nekem se jöne be. De az is lehet,hogy csak zavarában sikerült ezt így összeszednie mert valami nagyot akart mondani.

Csak beszél majd többet is és rájössz milyen is valójában!

2016. nov. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó!

Nem azért mert csöpögős hanem mert erőltetett és színpadias.Érződik rajta,hogy nem spontán.

2016. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a színpadon vagy!
2016. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ettől a kérdéstől olyan nyáltócsa keletkezett hirtelen a padlómon, hogy elcsúsztam rajta. Egyszóval: nyálas.
2016. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kicsit fellengzősen, és túlzóan hangzik, bár nem ismerem a lányt, nem tudom neki bejönne e.
2016. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Még csúnya lányként sem örülnék.
2016. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Erről az alábbi jelenet jutott eszembe:



Mr. Collins: Ezeket az apró, finom bókokat, melyek mindig megörvendeztetik a hölgyeket, jómagam ötlöm ki. S boldogan kedveskedem velük.


Mr. Bennet: Milyen szerencsés Mr. Collins, hogy ilyen remek érzéke van a finom hízelgéshez.


Elizabeth Bennet: E jóleső figyelmességeket a spontán ihlet sugallja vagy az előzetes megfontolás?


Mr. Collins: Főleg a pillanatnyi helyzetből adódnak, s bár néha elmulatok azzal, hogy ilyen tetszetős kis bókokat gondolok ki, lehetőleg úgy adom elő, hogy rögtönzésnek hassanak.


Elizabeth Bennet: Ó higgye el, senki nem vélné a modorát begyakoroltnak!



Idézet a Büszkeség és balítélet filmből (2005)


Ha pontosabb képet szeretnél kapni arról, hogy mit gondolunk egy ilyen emberről, akkor javaslom nézd meg! ;)

2016. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!