Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan éreztessem ha bejön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem ha bejön?

Figyelt kérdés

Fiú barátaim rávilágítottak, hogy nagyon "kemény csaj" vagyok és ők pl tartanának tőlem / velem kezdeni mert olyan határozott vagyok, hogy mellettem töketlennek érzik magukat. Igazából én ezt eddig nem tudtam de ez által sok mindent megértettem és szeretnék változtatni, nőiesedni. Egyébként külsőleg teljes mértékben nőies vagyok, nem is beszélek csúnyán és inkább csendes típus vagyok, de ha olyanról van szó, kiállok az igazamért. Illetve nem tudom magamban tartani ha valami zavar és azt mindig kimondom.

Biztosan a randizásaim során is volt olyan megnyilvánulásom, ami negatív lehetett és talán azért voltak sikertelenek (nem tudom).

Igazából az érdekelne, hogy pl ismerkedés során gáz, ha kimondom hogy a másik fél szimpatikus nekem, jól éreztem magam vele, vagy hogy valamiért nagyon értékelem vagy felnézek rá? Nekem ezek fontos dolgok és simán meg szoktam mondani, de pl annyira nem vagyok "célirányos" hogy én csókoljak meg először egy férfit.

Szerintetek? Meddig jó elmenni és mi az ami már gáz? Nyilván nem szeretnék túlnyomulni és én udvarolni egy pasinak.

23N


2017. febr. 4. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megmondhatod neki, és meg is csókolhatod.
2017. febr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!