Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová mennétek Szegeden első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová mennétek Szegeden első randira?

Figyelt kérdés
Vegyük figyelembe azt, hogy nincs olyan nagyon jó idő, és az a nyugis hely esetleg sokáig is nyitvatart.

2017. febr. 4. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Cserepes sor
2017. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Belvárosi Mozi kávézója? Vagy ott a kettős körforgalomnál van egy frankó teaház, voltam én is ott randin. Attól függ milyen jellegű hely. Kajáldák is vannak szép számmal a Dugonics tér környékén is, amik jók. Megsúgom, nincsenek hidegek a napokban. :)
2017. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is a belvárosi mozi kávézóját ajánlom, én imádom, nagyon hangulatos, nem is drága, meg szeretem, hogy ilyen "félhomályos", vagyis nem az van, hogy bemész és akkor látsz mindenkit és ültök a világosban.
2017. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A kettős körforgalomnál már ezer éve nincsen teaház:)


Menjetek el fondüzni:)

2017. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem jártam Szegeden ezer éve, bocs :D
2017. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ilyen sok szegedi van? :) Amúgy Tiszavirág, többet úgyse vinném :D
2017. febr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4es. Hol lehet szegeden fondüzni? :O
2017. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az Oskola utcán van egy fondüs hely. Ha a Dóm felől mész, akkor ott lesz a Duna Döner, aztán az Alabárdos étterem, és úgy emlékszem, hogy az után van még. Hm...mi is a neve? Talán Smooth. Van csoki meg sajtfondü is.
2017. febr. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a f...om az a fondü???
2017. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy tovább tartott volna beírni a keresőbe, mint itt egy ilyen kommentet beírni.
2017. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!