Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim! Ti mikor próbálk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti mikor próbálkoztok egy lánynál akkor el is hiszitek, hogy összejön vagy csak úgy "majd lesz valahogy"?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiverni a fejemből egy lányt, teljesen odavagyok érte. Ő látszólag tökéletes és még "jól" is viselkedik aranyos lány. Én annyira nem vagyok megelégedve magammal, nem vagyok ronda de nemtudom. Mindegy. Szóval, hogy az eddigi barátnőim vajon mit láttak bennem az sokszor nemtudom megérteni, főleg, hogy ő aztán tényleg gyönyörű lány volt és olyan pasik csapták neki a szelet tényleg, olyat választhatott volna amilyet csak akar. Vele a mai napig jóba vagyok és mindig azt mondja, hogy az tetszett meg neki ahogy viselkedtem vele. Én nem emlékszem már hogyan szóval :D

És most is tetszik nekem nagyon egy ilyen csodaszép lány, de tudom hogy ezzel nem vagyok egyedül, kábé 1000 másik fiú/férfi van így és olykor rossz ebbe belegondolni és nem igazán hiszem el hogy majd pont nekem lenne esélyem nála. Néha megszáll az ihlet és motivált leszek de ha reálisan állok hozzá akkor nem sok esélyem van, ez pedig nagyon elszomorít néha.

Ő aranyos velem, néz engem mosolyog rá, sokat beszélgetünk, dobálja a szép haját és néha mintha zavarba lenne. De láttam már, hogy ha mással beszélget akkor is hasonló non-verbális jeleket ad le. Nehéz hinnem benne, hogy lehet nála esélyem más is érezte már ezt? Hogy konkrétan azért nem akar komolyabban lépni mert egyszerűen nem hiszi el, hogy ez összejöhet?


2017. febr. 6. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudod kiverni a fejedből az exedet, de már másra nyomulnál, csak mert jó nő? Az igen.
2017. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most mivan? :D Mi az, hogy nem tudom kiverni a fejemből az exemet? Ezt meg honnan veszed? Őt csak példának hoztam fel.
2017. febr. 6. 17:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván reménykedem benne, hogy eljön mondjuk randizni, de igazából nem élem már bele magam, mert sok volt a csalódás.
2017. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudok kiverni a fejemből egy lányt, teljesen odavagyok érte."

Vagy ez a jelenlegi lány akar lenni? Mert akkor meg kevered az egyes- és többesszámot. Vagy nem tudom, mit akarsz, több tippem nincs :D Fogalmazhatnál érthetőbben.

2017. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lánynál nem lehet olyat hinni hogy összejön, csak olyat hogy majd lesz valahogy. Én azt hittem egy jó randi után amit az ő általa kezdeményezett 5 percnyi csókolózás zárt le, aztán hetek múlva (mert várni kellett rá, hogy rendezze a dolgait, és költözzön nagyon messziről) mondta hogy bocs mégsem, van másik.

Szóval "majd lesz valahogy" az egyetlen út.

2017. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A legrosszabb ***** válasza:
Nem élem bele magamat egy ismerkedésbe sem. Ha meg azt látom, hogy számos konkurencia ellen kéne "versengjek" a kegyéért, akkor hagyom is az egészet a francba. Valahogy belefáradtam már abba, hogy több tucat csődör közül nekem kéne lenni a legjobbnak. Nem vagyok a legjobb, ennyi, tisztában vagyok magammal. Az ismerkedésekkel meg általában úgy vagyok, hogy egyiket sem veszem komolyan. Nem telepszek rá senkire, nem érdeklődök iránta teljes gőzzel, és ezt szerintem sok nő úgy értelmezi, hogy nem is érdekelnek engem, pedig nincs így igazán. Egyszerűen csak annyi, hogy számomra egy új nő megismerése pusztán egy lehetőség, és nem cél. Érdekesség, hogy ezt sok nő komolytalannak gondolja mindamellett, hogy ők tizedannyit nem tesznek bele egy-egy ismerkedésbe. Akkor én meg mire föl törjem magam...
2017. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
6-os alapból minek neked nő? Ez olyan, mintha azt mondanám, utálom a macskákat, de mindennap hazahoznék egyet. Szerintem minden pórusodból árasztod a lenézést.
2017. febr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha volt már korábban ilyen kaliberű barátnőd, akkor csak tudod a receptet, nem? Lehet, hogy ami nála bejött, az ennél a lánynál is bejönne. Kicsit fura ezt olvasni, hogy most egy szép nőtől szinte "lefagysz", viszont korábban már meghódítottál egy ilyet. Nincs mese, elő kell bányászni az akkori módszert és újra bevetni:)
2017. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy elhiszem, ha "majd lesz valahogy", akkor abból lesz a halogatás "majd holnap írok neki" meg a hasonló dolgok. Én ilyen szempontból szeretek céltudatos lenni (vagy annak látszani), hinni, remélni, hogy összejön a dolog.
2017. febr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!