Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfitársaim ti is úgy látjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Férfitársaim ti is úgy látjátok, hogy egyre több a papucs férfi?

Figyelt kérdés
Még mielőtt a hölgyek nekem esnének legnagyobb tiszteletem az önöké ! Manapság az látom egyre több férfi társam egy papucs ,semmi tartás bennük ,kinézettel megveszik őket a nők, és hová jutunk mi ezzel? És az egész társadalom ? Na és persze a férfiakkal fordítva is így van de ott azért kevésbé látom ezt a jelenséget .

2016. jún. 11. 21:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen pont ezert tartunk itt
2016. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
életképtelen generáció aztán nem tudnak mást csak szidni a nőket
2016. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jólvan mikeXxX Veled az élen barátom, leülhetsz!
2016. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Sztem nem igaz. Egyszerűen az a fajta nő, amiből ma nagy a kínálat, nem kell nekünk, ezért nem fog küzdeni a többség.

Az igazi nőkért viszont továbbra is vérre menő küzdelem folyik, csak a színfalak mögött.

A nők viszont addig letudják az egészet azzal, mit a facebookon látnak, mert számukra ott zajlik az élet. Szefi, like, hashtag, fittness, seggfeszítés, csücsörítés, checkin, party, fesztivál.

Aki a 300db liketól élvez a bugyijába, annak mi már nem is kellünk szerencsére.

2016. jún. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit takar nálad a papucs pontosan?
2016. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

A pasikat tegezed a nőket magázod...

Az ,hogy egy férfi(nem te rád gondolok)egyenrangu fél ként kezel, még nem válik papuccsá. (!)

Társadalmilag a sok homoszexuális és biszexuális pasi sokkal több gondot jelent..

2016. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Nézd nem Ti lettetek papucsok hanem a mai társadalomban ahol mi is ugyanannyit dolgozunk, u.a keresünk, háztartást vezetünk, gyereket nevelünk: függetlenebbek lettünk.
2016. jún. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
ja persze nem a sok nyominger pasival van a baj hanem a nökkel...
2016. jún. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokan félreértik azt amit a kérdező akar. A papucs nem azt jelenti, hogy egyenrangú egy kapcsolatban a nő meg a férfi hanem azt, hogy a nő irányít mindenben. Nincs komprumisszum. Nagyon sokan vannak így és nem egy emberrel beszéltem aki papucs, és amikor mondom neki, hogy én nem vagyok ilyen, hogy leszarok mindent és mindenkit egy nő miatt és az van amit a nő mond. Erre a válasz, "majd megtudod" és csak azért mert épp nincs senkim. Az értelmes felfogás az, hogy neki is vannak barátnői nekem is vannak barátaim, és ha ő vagy én elakarunk menni velük akkor se én se ő ne tiltsa már meg a másiknak, mert a barátság az regebb óta tart mint a kapcsolatunk és nem fogom eldobni egy kapcsolat miatt és ezt tőle se várom el. Ez csak egy példa volt, de van még millió szituáció a papucsságra. Tudni kell komprumisszumot kötni, és akkor a nő megmarad nő a férfi pedig férfi.
2016. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9- es. A független, a földön két lábbal álló nő ugyanilyen férfira vágyik. Az ilyen nő tolerálni fogja ha el akarsz menni a barátaiddal meginni egy sört mert ő is el fog járni a barátnőivel.
2016. jún. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!