Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 közötti nők, eljönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 közötti nők, eljönnétek lakásra első randi alkalmával?

Figyelt kérdés

Természetesen több hetet, vagy hónapot megelőző beszélgetések után, mikor már elég jól ismeritek a férfit.

Unom már az ilyen mozi/étterem/teázó és egyéb sablon randihelyeket, mindig ugyan az sztori...

Gondoltam főzök valami finomat (profin főzök), van egy 160 centis tv-m, ezen is lehet "mozizni"

Úgy tervezném, hogy vacsorázás után valami közösen kiválasztott filmet megnéznénk, közben beszélgetnénk, ha van lehetőség akkor egy pohár bor mellett tennénk mindezt.

Nyilván minden hátsó szándéktól mentesen történne az egész.


2017. febr. 6. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen mentem mar, utana hazibuliba mentunk . Nem volt szex... sot hetekig utana sem volt mert en ugy dontottem. A csavo kenytelen volt kivarni amig en ugy akartam mert nagyon ram volt indulva. ;)))
2017. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

25-30 kozti nök elgyünnétek hozzám?

fozok rantotthust meg megkínallak titket toltott kaposztával.

2017. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán,de szex nem lenne.
2017. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem! Az utolsó randipartner is a lakására hívott és kiderült, hogy egy szellemi fogyatékos!! Szerencsére nyilvános helyen taliztam vele és ott derült ki.
2017. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nemrég volt egy kérdés, ott kb leírták, hogy aki lakásra megy, azt kb meg lehet erőszakolni. Nem. Nem. Nem. Nem. Nem.
2017. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Legelső talira szinte biztosan nem, vagy csak tényleg hosszú netes ismerkedés után.
2017. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elmentem, de akkor már fél éve cseteltünk, és előtte vagy öt órát sétáltunk. Nem taszított a jelleme (off: előző randimon már a pasastól is feláll a szőr a hátamon, hát vele biztosan nem mentem volna még egy parkba sem világos nappal)., biztonságban éreztem magam vele.

Persze, nekem is megfordult a fejemben, de bíztam benne, hogy nem fog átvágni.

A lakásán is csak beszélgettünk, iszogattunk, meg zenét hallgattunk, semmi egyéb.


Második randin is nála aludtam, akkor csókolóztunk, harmadikon pedig lefeküdtünk. Aztán ő jött vissza külföldre, de onnantól fél évig hol én utaztam, hol ő.

Azóta már együtt élünk, szóval abszolút nem bántam meg semmit.


27n

2017. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem, filmezni meg pláne nem
2017. febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen volt az első randink. A családja is otthon volt, nem történt semmi, nem volt hátsó szándék, épp csak itt tudtunk leginkább kettesben lenni.
2017. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első randit nem lakásra szervezünk, ez nálam alapszabály. Nem azért, mert félek, hanem mert számomra a randi nem azt jelenti, hogy otthon tespedünk és tévézünk. Ha már az első randink ilyen punnyadós, mi lesz majd, ha már két éve együtt leszünk?
2017. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!