Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-35 közötti hölgyek akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

25-35 közötti hölgyek akik párt keresnek interneten mik azok a tárkeresők?

Figyelt kérdés
Senkit sem fogok privátokkal zaklatni csupán nem látok ebben a korosztályban nőket ezeken az oldalakon ! legalábbis értelmeset !

2016. jan. 8. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
En a csajokespasikat hasznalom. Eddig nincs rossz tapasztalom.
2016. jan. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeken az oldalakon nagyon sok perverz és frusztrált pasi van, úgyhogy személy szerint maradok az offline pasizás híve.
2016. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb oldalon a pasik 90%-a bunkó szexéhes barom, vagy csak szórakozik, ezért a legtöbb normális nő szerintem pár nap után feladja és törli... nálam is ez a sors vár love.hu-ra, csajokéspasik.hu-ra badoo-ra egyaránt...
2016. jan. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm az eddigi válaszokat , és sajnos én is ezt látom fordítva ,és én is offoltam magam mindenhonnan , de viszont így a lehetőséget is elvettem magamtól mivel sokat dolgozom nem járok el szórakozóhelyre ( kinőttem már belőle ) és így télvíz idején szinte sehová sem járok ! Viszont munkámból adódóan sokat ülök autóban és így megfogalmazódott egy kérdés bennem ! Mit szóltok ahhoz ,ha egy férfi így ismerkedik ,azaz ha látok valakit aki tetszik valahol ,és leszólítom pl: autóból akkor mindjárt gyökérnek könyveltek el ?
2016. jan. 9. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem túl szerencsés sajnos autóból leszólítani nőket. Az útszélieket is úgy veszik fel, hogy megállnak mellettük, megbeszélik a tarifát aztán mennek, ez jut eszébe szinte mindenkinek, ha kocsiból szólsz oda nekik. Jobb, ha inkább félreállsz, és úgy mész oda.
2016. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ezt az autósat én sem ajánlom, inkább zaklatásnak vennék (bocsi, de én is így gondolnám), akkor is ha te nem annak szánod.
2016. febr. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze ez érthető is ( jobb kiszállva )de erre is csak kevés az esély mivel éppen jön a busz vagy villamos és nincs idő félre állni ! Na és az is tolakodás ha sétálva szolitok meg valakit ezt is annak veszitek ? Mivel itt elég vegyes a tapasztalat !
2016. febr. 8. 16:37
 8/8 anonim ***** válasza:
autóból semmiképp :D akkor már inkább maradj a társkeresőkön hátha mégis akad valaki értelmes. néha előfordul.
2016. febr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!