Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az bunkóság ha elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság ha elmegyek egy lánnyal moziba és kér mondjuk popcornt 800 ft ért és azt mondom hogy nincs erre pénzem, nem veszem meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Kér??? Nem tudom, ha engem a fiú meghív moziba, akkor én hívom meg őt egy popcornra.Vagy ha külön fizetjük és akarok popcornt akkor azt mondom hogy veszek egyet (mondjuk én nem vennék, mert utálom) de hogy kérjek valakitől....nem az apukám.
2017. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én se kérnék. Csak mondanám, hogy veszek egyet, ha fizeti, az jól esik, de ha nem akkor se sértődök meg, sőt ugyanúgy ehet belőle.

De kérni nem kérnék.

2017. febr. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
hát még ha tini kapcsolatoknál írtad volna ki azt mondom oké de hogy felnőttként az már elég szívás inkább ne csajozz :)
2017. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, mit keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatoknál?
2017. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem mindegy mit keres itt? a kérdés a lényeg!
2017. febr. 7. 10:43
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, nagyon nem mindegy, hogy milyen kategória. Ha 16 éves vagy akkor teljesen, ha 20 éves egyetemista akkor félig-meddig érthető. Ha munkakaképes korú vagy, akkor gáz. Ha 30 felett vagy akkor űbergáz. De a válaszodból látszik, hogy még késő kamaszkorodat éred, nálad nem gáz, csak ne próbálkozz 22 éven felüli nőknél.
2017. febr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én meghívnám a csajt, ha úgy érezném, hogy megéri. De úgy gondolom egy popcornon nem nagyon múlik semmi, egyik oldalról sem. Akkor se ha én fizetem, akkor se, ha ő. Ha mégis, akkor valszeg nem itt bukik a dolog amúgy se.


25L

2017. febr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha van 800ft od és ezt hazudod akkor bunkóság.

Ha nincs akkor nem bunkóság.

2017. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az bénaság, ha lányt randizni moziba viszel.


A világ legkevésbé romantikus helye. Én szoktam lányokkal moziba járni: Barátnővel, akivel már együtt vagyunk és lefeküdtünk.


Inkább üljetek be egy pubba/kocsmába/bárba/kávézóba meginni valamit és beszélgessetek. Ha akarsz tőle bármit, akkor a mozinál kevés rosszabb megoldás létezik


23/F

2017. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Te hívtad meg moziba? Ne hívd meg olyan helyre, amit nem engedhetsz meg magadnak. Akkor sem, ha épp felajánlja, hogy megveszi magának. Mindig legyél felkészülve arra, hogy esetleg te fizetsz. És akkor nem kerülsz cikis helyzetbe.
2017. febr. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!