Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az bunkóság ha elmegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság ha elmegyek egy lánnyal moziba és kér mondjuk popcornt 800 ft ért és azt mondom hogy nincs erre pénzem, nem veszem meg?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor mondanám neki, hogy vegyen popcornt, ha közös kasszán lennénk.

Szóval nem bunkóság, hogy nemet mondtál, inkább az érdekes, ha a lány még bunkónak tart téged.

2017. febr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem helyzetfuggo. Ha elhívtad moziba és nem tudod meghivni egy popcornra, az gáz. Ha ő akart odamenni és te előre szólsz, hogy erre már nem futja, oké.
2017. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Amúgy fa szért kell zabálni a moziban úgy általában is?


Nem vagyok csóró, de sosem eszek semmit moziban. Színházban ti esztek valamit? Múzeumban? Könyvtárban? Előadáson?


Inkább egy ruhatárat tennének kötelezően a mozikba, hogy ne az ölemben/hátam mögött legyen a kabátom egész végig. Na az bezzeg minden fentebb felsorolt helyen van.

2017. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!