Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem értem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyen!?

Figyelt kérdés
Mindig is 2-3 barátnőm volt egyszerre, de most van Eszter, akinek még egy virágot egy vettem, de nem akar velem lefeküdni sem, nemhogy a barátnőm. Persze mások bármikor, de most Eszter is kell. Miért ilyen?
2010. máj. 7. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Mi milyen?!?! Mivan???? Falod a csajokat, de megláttad a nagy Ő-t, és most megváltoztál? Nézd meg a bambit! -.-"
2010. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nagy Ő, csak most 2 barátnőm van, és a 3.-iknak kellene.
2010. máj. 7. 19:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha két barátnőd van egyszerre, hogyhogy a 3-adik megszerzése gondot okoz? Kérd meg a másik kettőt, hogy győzzék meg Esztikét, hogy milye jó lenne 4-esben! :D
2010. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ember..te nem tudsz fogalmazni vagy mi a f***?!


"de most van Eszter, akinek még egy virágot egy vettem, de nem akar velem lefeküdni sem, nemhogy a barátnőm"


Szerintem egy kicsit tedd félre a csajozást és vedd elő az általános iskolai könyveket...

2010. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A-a. A kettő nem tudja, hogy van másik. Tehát akkor már hármas életet élnék.
2010. máj. 7. 19:21
 6/14 A kérdező kommentje:

"de most van Eszter, akinek még egy virágot egy vettem, de nem akar velem lefeküdni sem, nemhogy a barátnőm"


lenni a vége, csak lehagytam

2010. máj. 7. 19:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondolt 19.21, hogy ezzel: "akinek még egy virágot egy vettem", mi a jó sz@rt akarsz mondani?!
2010. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bár igaz, a lenni is hiányzik a végéről, de a másik otromba hiba, nah meg eleve a kérdés abszurditása mellett azt már tulképp észre se venni.
2010. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó van, csak ideges vagyok Eszter végett.
2010. máj. 7. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs "jó van" max "jól van".....ejj ejj fiacskám..
2010. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!