Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lassan nem értem: barátkozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan nem értem: barátkozik, vagy más is van a dologban? Bejövök neki, vagy egyszerűen csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy srác 18 ( én lány 16)... Mondanom sem kell, hogy nagyon bejön a tag.. kb fél éve ismerem msn-en sokat dumálunk. de élőben eddig szia- sziánál több nem volt.

Mostanában azonban ha találkozunk beszélünk, hol én hol ő kezdeményez beszélgetést.

Beszéd közben gyakran mosolyog, elpirul meg ilyenek.

Kedves hozzám, meg segit ha megkérem akámiben.

Msnen is sokkal többet beszélünk mint régen, de igyis mindig én írok rá.ő sosem.

Régebben egyszer mondta h még sose volt barátnője és hogy nem szokott az emberekkel puszi-puszi viszonyban lenni (gyengébbek kedvéért lányokra értette) ezért nem is várom el, hogy velem kivételt tegyen.

De most jöttem rá hogy nagyon bejön nekem.

Mit tehetnék hogy a mostani dolgot, egy fokkal tovább vigyem és az ismerkedés/barátkozásból legyen kapcsolat?

Egyáltalán vajon bejövök neki?


2009. okt. 7. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb találkoztok csókold meg és kiderül. Más biztos módszert nem tudok ajánlani.
2009. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem még ne csókold meg! Kérdezd meg tőle,hogy van-e barátnője, flörtölj vele és ha érzed, hogy viszonozza akkor már próbálkozhatsz a csókkal! :) Sok sikert!

2009. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne volt hogy sosem volt barátnője.


Szerintem semmiképpen se flörtölj vele. Azzal csak összezavarod. A flörtöt a csak a nők találták ki a férfiak megzavarására. Ha megcsókolod akkor minden kiderül.

2009. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!