Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 6. -7. Randi után esélyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. -7. Randi után esélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Már relatíve sok randin túl vagyunk, eddig miden nagyon jól alakult.

Megjártunk már kávézót, mozit és kifogtuk a jó időt sétálni is.


Szeretném ha az időjárásra és a " hová menjünk " lehetőségekből egyenlőre kifogyva átjönne hozzám.


Egyrészt, mert nem szeretnék ugyan abban a kávézóban ülni már sokadszor ( persze jó hely ) , másrészt közös megegyezéssel most semmi jó nincs a moziban, sétálgatni pedig túl cidri van már megint.


Nem akarok a jó időre várni a következő randival, de szeretném, hogy lássa honnan lépek ki mikor randira indulok hozzá. Ez is az ismerkedés része.


Megbeszélgettük szépen kellemesen, hogy a " gyere át megnézünk egy filmet " nem sexre való felhívás, és úgy érzem bízik is bennem.


Lányok, ti ilyenkor mi alapján döntötök, hogy belementek-e, van mérlegelés, gondolkodás, és ha igen min és mitől függ ? :)



2017. febr. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem mennék fel
2017. febr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Hehe,ha átmegy akkor valszeg rá is van készülve a dologra egyébként kitalálna valami kifogást amivel időt nyerne.De készülj fel ,hogy ettől még 2 esélyes a dolog,simán előfordulhat ,hogy ha próbálkozol abba köt bele,hogy nem erről volt szó,ha nem próbálkozol akkor meg besértődik :D


Valószínűleg eljátszhatja majd a pont megjött aduászt amivel jelzi,hogy egyébként érdekled,csak még kell neki kis pettingidő. De majd gyünnek a csajok azt jól megmondják a frankót

2017. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze, benne van a pakliban némi petting, de ez most nem erről szól.


Elég elvonulós stílusúak vagyunk mindketten, inkább kettesben vagyunk mint valami zsúfolt helyen.


Igazából csak emiatt lenne a legpraktikusabb , volt szó arról, hogy nála a fék és ő irányít. Tiszteletben tartom amit szeretne, vagy még nem . :)


Csak ha nincs hová menni, vagy ugyan oda sokadszor már minek, akkor nem is találkozunk mert még nem jön át? :)

2017. febr. 8. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha bízik benned, akkor ne cseszd el semmiképpen!! Egy kis petting? Ajjajj, akkor nem lesz megállás.. tapasztalat!



Nem tudom hány évesek vagytok, de 6-7. találkozás után szerintem belefér.

29f

2017. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Ja. Gumi legyen nálad, biztos ami biztos.

30/f

2017. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boboooo90 ***** válasza:
egyelőre
2017. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én első randi után felmentem a barátomhoz (de akkor már fél éve ismertük egymást, és majdnem öt órát sétáltunk előtte), de semmi nem volt, csak beszélgettünk, meg simogatta a hasamat - máshová nem engedtem kalandozni.


A második randin fél éjszaka csókolóztunk, meg majdnem petting, de leállított, mert korainak érezte.


A harmadikon lefeküdtünk - ott ő nyomult, én meg nem ellenkeztem, de utólag mondta, ha nem akartam volna, akkor max. pettingelünk.


Ez volt fél éve, azóta együtt élünk :)

2017. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!