Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak egy régi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy régi lány osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

életkorunk megegyező(22)

régebben nem nézett ki túl jól (ebből kifolyólag nem is nagyon beszéltem vele) de most elég szép lett.

Az tudom róla hogy normális, nem igazán jár discoba stb nem a mai p***ák halmazába tartozik. gimiben nem volt túl szerencsés velem kapcsolatban. tesi órán fociztunk és véletlenül fejbe rúgtam labdával. és nem esett neki túl jól..

Oda se mertem menni bocsánatot kérni(mekkora f**** voltam :D:D) szóval lehet haragszik még. egyébként magasabb nálam 5 centivel én vagyok 175 ő 180cm.

szerintetek amikor írok rá hozzam fel a gimis éveinket vagy érdeklődjek a mostani helyzetével kapcsoltban: munka, hobby, sport? egyáltalán mit írjak rá?

válaszokat előre is köszönöm



2017. febr. 9. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen hívd el kvzni valahová ennyi
2017. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magasabb nálad 5 centivel, nincs túl sok esélyed. De megpróbálhatod elhívni mondjuk... Focizni?
2017. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
"Szia! Ronda voltál, jól összeszedted magad. Baszunk?"
2017. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó csak nem magadra vetted hogy ennyire flegma vagy? :O

egyem a picurka lelked nem akartalak megbántani! :(

2017. febr. 9. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez az igazság. Írd meg neki, ha férfi vagy.
2017. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem értelek. Ha régen nem beszéltél vele és nem is érdekelt csak mert kövér volt, akkor most hogy már azt leadta miért beszélnél vele? Csak mert már nem kövér? Szívesen járnál vele mert hát hogy tök kedves meg normális lány és már nem is kövér? Nagyon bunkó és felszínes vagy! A külső még lehet változtatni de a belső tulajdonságokon még a plasztika sem segít. Az a lány külsőleg és belsőleg is szép te meg max külsőleg de viszont belül már rohatsz
2018. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!