Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai lányoknak bejönnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányoknak bejönnek ezek a "régi típusú" randik?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok pl hogy elhívni cukrászdába vagy kávézni ilyenek. Meg még annyi lenne a kérdésem hogy van még a mai világban olyan lány aki nem külső alapján ítél? :)


16/F



2014. jún. 7. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejönnek. De nem, nincs. te is az alapján ítélsz, és ez így természetes. A belső csak hab a tortán.
2014. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Biztos van csak nehéz találni :D

És amúgy a cukrászda és a kávé egyáltalán nem régi típusú:) De sok lánynak bejönnek a ténylegesen régi stílusú dolgok :) (de valakinek nagyon nem, szóval csak óvatosan.)

2014. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bejönnek. Van olyan lány.
2014. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Tehát akkor egy kövér srácnak esélye sincs? :(
2014. jún. 7. 13:52
 5/18 anonim ***** válasza:
a külső megfog a belső megtart.. ez van!
2014. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
keress olyan lányt aki illik hozzád!
2014. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nálam nincs.
2014. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát van buszon egy lány, eddig kb 4x láttam ebben az évben, haverok mondták hogy szólitsam le de ahogy irjátok esély nincs rá ugyhogy szerintem hagyom :'(
2014. jún. 7. 13:54
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne már... Ha feladod esélyed sem lesz a közelébe jutnod. Inkább harc nélkül buknál el? Csupán amiatt aki vagy? Nehogy ez legyen a legnagyobb hiba! Mondd csak szépen a tükörképednek -ergo magadnak-, hogy jól nézel ki, önbizalmad annyi mint réten a fűszál és ha ne adj Isten nem lesznek jók a számításaid akkor sem hagyod el magad, hanem
2014. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na most ugye fontos a külső sokaknál sajnos ez így van, de vannak lányok akik valóban figyelik a külsőt, de sokszor leginkább a kisugárzás az ami számít. Ha mittudomén csúnya vagy, vagy nem valami helyes, de magadhoz képest igényes vagy, jól öltözködsz, kedves vagy, jó a mosolyod, aranyos vagy, nem hebegsz habogsz amikor ismerkedsz, és odafigyelsz a lányra, meg ha magad adod elő. Ezek már lényegesebbek az első randin.

Persze a külső fontos, de ha olyan lányt találsz aki attól függetlenül hogy külsőre nem jössz be úgy neki de szimpinek talál és ad esélyt arra hogy megismerjétek egymást belső szempontokból is, akkor hidd el nagy esélyed lehet rá hogy beléd szeret egy lány. De persze neked is megkell ismerned őt, hogy ő milyen, ha megvannak a kölcsönös dolgok akkor nagy esélyeid lehetnek.


Na most ugye a régi típusú randi az mindenkinek bejön, még a nagy bulizósoknak is, sokszor már egy kellemes pihentető séta is elég ahhoz hogy jól érezzétek magatokat. Hidd el nekem én nagy bulizós, népszerű lányt is elhívtam sétálni és hidd el nagyon jól érezte magát mert még más volt neki furcsa volt hogy nem nyüzsgős helyre viszem, hanem kellemes, hangulatos sétára és séta közben még egy kis sütizés is belefért egy kellemes családias helyen. Amit ő maga vallott be hogy nagyon jól érezte magát velem, és ő akarta hogy megismételjük.

Persze szerelem nem lett belőle mert ő bulizós én meg kevésbé, meg sokban eltért a személyiségünk, de ettől független a barátság megmaradt és neki köszönhetem azt hogy összejöttem egy hozzám hasonló lánnyal, aki hihetetlen csinos, kedves mosolya van és mindent értékel.

Ő mutatott be a lánynak, ő segített dolgokban, független attól hogy ő a mai lányok világát éli, de tényleg értékelte ezeket és sok mindent megtett azért hogy összejöhessek az egyik barátnőjével akivel tényleg minden szempontból összeillünk és a mai napig együtt vagyunk és szeretjük egymást.


De ugye a külső valóban lényeges de akár kövér vagy akár nagyon sovány, vézna vagy egyszerű átlagos, ez nem számít, ha elfogadod magad, van önbizalmad, jó a kisugárzásod és nem tetteted a vagány gyereket, hanem önmagad adod, és mosolygós vagy, nem vágsz fapofát vagy komor képet amitől sok lány nagyon megijed akkor hidd el neked is lehet esélyed!

2014. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!