Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy héten/hónapban hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy héten/hónapban hányszor randiztok? Ebből mennyi, ahol éreztek is valamit? és részetekről lenne esély a folytatásra?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Mi 5 eve jarunk. Havi 2 v 5 alkalommal is randizunk. Es erzunk sokmindent. Pl ha hideg van telen
2017. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
:D Pacsi, mert kapcsolatban is randiztok! :P sokan elfelejtik, ahogy megbecsülni is a párjukat.
2017. febr. 10. 21:30
 3/22 opened paradise ***** válasza:

Egy héten???

Valahogy soknak hangzik:D

Ha csak az elmúlt 4 évet veszem,akkor:

1 év alatt 1 randi,ahol egyikünk se akart folytatást,1 lány,akivel 4x 1 hónap alatt,majd nem lett semmi,aztán az exem,akivel kb. 3,majd másfél év szünet.

Aztán tavaly szinte ugyanez a séma,azt leszámítva,hogy a barátnőmmel még együtt vagyok.

2017. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem a kapcsolatcnem egyenlo azzal h nem kell udvarolni. En is udvarolok neki lanykent es o is nekem fiukent. Mig meg nem halunk :S
2017. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem eddig összesen 3 randim volt, szóval ha mondjuk 14 éves korom óta nézem, akkor átlagban havonta ~0,035-ször szoktam randizni.

Ebből egy volt, amikor én nem jöttem be a lánynak, egy volt, ami fergeteges első randi volt, és 9 hónapot voltunk utána együtt, és egy volt, ahol meg nekem nem jött be a lány.

2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, ja és 21/F
2017. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

0/0


A szakításom óta (kb másfél éve) nem volt egy randim sem. Előtte sem igazán, azzal a két lánnyal, akivel valaha randiztam, kapcsolat is lett. Szóval ilyen téren 100%os a hatékonyság.


25/F

2017. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Egy héten 0 szor mivel csak férfi vagyok, és nekünk nem jön percenként valaki. Tavaly 3-hoz volt szerencsém, egynél nagyon éreztem valamit, vártam a következőre (mert költözött), de 1 hónap múlva lepattintott mert inkább mást választott.
2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#8 Az 0,0577 randi hetente :)
2017. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
1szer véletlen írt rám egy lány és randiztam vele édi volt én meg talán bejöttem neki de remélem csak várat a második randi kb fél éve:D amúgy van egy másik csaj aki bevésődött mint a kiskacsáknak az első arc amit meglátnak tudtam hogy rakat ganaj vagyok ugyhogy két éve várom hogy lesüllyedjen egy hasonló kaliberű csajszi illetve ő az én szintemre:) addig meg építem a jövőmet amiben ő is szerepel szegény csajszi majd rá ébred hogy egyenértékűek vagyunk de ha nem akkor se esek hanyat megyek eladom a szolgálatomat valami fejesnek egy kedves lányért
2017. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!