Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általában a férfiak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a férfiak a nők melleit vagy a feneküket szokták megnézni jobban?

Figyelt kérdés
2017. febr. 13. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amelyiket jobban kiemeli a ruhája.
2017. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ember függő, én a lábakat/feneket imádom :D
2017. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk, szembe áll velem a nő és beszélgetünk, nem fogom megkerülni, hogy a popsit nézzem. Ja és nem mellékesen, cicifüggő vagyok. Azért egy szép kerek popsitól is kiesik a szemem. Sokszor, úgy kell utána lemosni róla az utca porát.
2017. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

egyénfüggő :)

én randin nem ezekkel foglalkozok, nálam az arc a legfontosabb, később meg (kapcsolatban) inkább a fenék :)


volt egy srác aki mondta, hogy volt olyan csaj aki tök tuti csaj volt külső-belső téren is, DE nagy volt a feneke és ezért nem akart tőle komolyabbat...vannak ilyenek is...van akinek meg pont a nagyobb fenék jön be...


23F

2017. febr. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Haku-sama ***** válasza:

Én nézegetés helyett inkább ismerkedni szeretek a nőkkel.


Aztán eldől, hogy milyen taktikát választok... sok esetben nem nézem sem a melleit, sem a fenekét, mert akkor azt gondolhatja, hogy csak meg akarom dugni, és lekoptat. Ezért inkább a szemébe nézek... szex közben lesz még elég alkalmam nézegetni (meg fogdosni is a testét).


Másik esetben talán mégis az a legjobb, ha nyíltan nézem, és kimutatom a szexuális érdeklődésem, de ez talán inkább a buliban a jó, ahol amúgy is olyan a hangulat.


Rá kell érezni arra, mikor mit kell tenni.

2017. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
10%
Persze a külső is fontos meg jo ha szép kerek.. De nekem például a belső fontosabb.. Volt mar hisztis barátnőm es borzalom.. Inkább legyen csempe csöcse meg deszka segge de nekem ne hisztizzen. Legyen normális! Belső a fontos!
2017. febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig a melleimet nézik meg először, főleg nyáron :)
2017. febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lábfejüket nézem először nyáron, tavasszal. Amúgy meg az arcot, aztán popsit, lábakat, járást.
2017. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én: Kéz, száj-arc, cici, popsi-arányok. Lélék. 44/F
2017. febr. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Helyes válasz ***** válasza:
Azt mondják:"Hűséget esküdtem,nem vakságot!"Én azt mondom :Jobb vaknak lenni,mint család nélkül egyedül megöregedni.
2017. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!