Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatal nők tényleg oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nők tényleg oda vannak az idősebb férfiakért? Általában jobban oda figyelnek amit mondok és lelkesebbek is. Ezt vettem észre. Másnak is ez a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg.
2016. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha jól tartja magát,akkor igen.Akkor nem,ha 40 éves,de úgy néz ki,mint a saját öreg apja.Mondjuk egy Som Lajoshoz már gyomor kell,elnézést a kifejezésért.
2016. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon okosnak hisznek, pedig nem is vagyok az! :-)
2016. nov. 4. 23:37
 4/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem érted vannak oda. Azért vannak oda, hogy ha egy idősebb pasi felfigyel rájuk, akkor ők már igazi nők. Nem te vagy extra. Ő akar az lenni. Eszköz vagy. Majdnem mindegy milyen.
2016. nov. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
64%

Utolsóval egyetértek! De némi tapasztalattal a hátam mögött, legalábbis akikkel én ismerkedtem eddig és idősebbek voltak, valahogy fel tudtam rájuk jobban nézni. Már nem az számított, hogy egy strigula legyen a listájukon, mint új kiscsaj,akit hódíthatnak, hanem valahogy jobb volt.Felnőttebb az egész kapcsolat.

De ennek megvan az ellenkezője is,amikor egy 40-es férfi épp a 'mid life crisis'-ban van, és egy több éves házasság/kapcsolat után vágyik friss húsra. Ezt szerencsére nem tapasztaltam.


Hozzáteszem,20-évesen is inkább +5 +8 évvel idősebbekkel ismerkedtem. Nem direkt egyébként,csak így jött ki :D

2016. nov. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
53%

Az idősebb férfiak körében több a tapasztaltabb személy. A tapasztaltabb ember bölcsebb ember. A bölcs embereket csodálom, ahogy te is lefestetted, szinte "iszom a szavait", mert tanulni szeretnék tőlük. A csodálat nem egyenlő a szexuális vonzalommal.


Én inkább a saját korosztályomban keresgélek, mert amúgy pont ez a szakadék rettent el egy idősebb férfitól, ő teljesen más szinten van, mint én. Míg én csak a szárnyaimat bontogatom önismereti téren, addig ő tisztában van a világgal, magával és e kettő viszonyával.


20/L

2016. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Érdekes, én pont az idősebb nőkkel szoktam így lenni. Egyszerűen fárasztanak és untat a legtöbb 18-25 éves nő. Tisztelet a kivételnek, szóval el tudom képzelni fordítva is, hogy idősebb férfiakért vannak oda (már amelyik lány/nő eleve komolyabb, érettebb fiatalkora ellenére). :)
2016. nov. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Mennyi idős vagy, és nagyjából hány éves nők figyelnek rád annyira?


Amúgy én igen, saját magamon is azt veszem észre, hogy jobban érdeklődöm az idősebb férfiak iránt, jobban oda is figyelek rájuk, de ez nyilván azért az adott embertől, a stílusától, kisugárzásától is függ mindig.

2016. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Igen van benne valami.

Én is az idősebb férfiakat preferálom.

Sokkal komolyabbak mint a korombeliek. Tudják mire van szüksége egy nőnek. Kedvesebbek, megértőbbek minden szempontból.

A korombeliektől rosszul vagyok.

2016. nov. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Hölgyek, erre csak annyit tudok mondani, hogy 30 vagyok. (az már "idősebb"?) ;D
2016. nov. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!