Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIt tegyek? 28 vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt tegyek? 28 vagyok, és nagyn hiányzik az életemből egy fiú. Sajnos sosem volt még barátom, én magam eléggé fiatalos, gyerekes vagyok. Asperger szindrómám van. Nagyon depressziós vagyok. Nem tudok ismerkedni.

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nyomás fel randioldalakra.

oylan szintű önbizalmat ad, hogy kilábalsz ezekből!

egy nőnek napi min 10 üzenet jön. igaz ebből 2/3ada az hogy "szia, szex?" de vannak komolyak is.

aki bunkó, letiltod ennyi.

de ha egy nő önbizalmat akar, mindig a társkeresőt javaslom, mert szerintem legalább 5x annyi férfi van fen mint nő.

Példa:

én sztem már minimum 50 lánynak írtam a környéken. Mindenkinek személyre szabottat adatlap stb alapján. és kb 5-6an válaszoltak, ebből 4 lánnyal tartott tovább a beszélgetés 2 mondatnál. De eddig randiba egyik sem ment bele.

Szóval gondolom ezt azért, mert írnak rájuk sokkal jobbak, pénzesebbek, sármosabbak mint én, így a kezdeti "huh jó srác" dolog odaveszik, hiszen "ahh ő még jobb"...


Szóval fel a fejjel.

26/F

2017. febr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy Asperger szindróma?
2017. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Neken még depresszió se kell, anélkül is kerülnek a nők. Viszont szerintem ha látják rajtad hogy valamennyire nyitott vagy, és olyan helyekre mész, előbb utóbb egy pali biztos elkezdi veled a folyamatot.
2017. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Fel a fejjel :) Ha van kedved ismerkedhetünk :P
2017. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

28 éves nő létedre, elég furcsa hogy soha nem közeledtek még feléd férfiak. Elhiszem, hogy nagyon nehéz a te esetedben, de legalább a jeleket vedd észre és ne zárkózz el nagyon. Nyilván senki nem fog erőlködni, ha falba ütközik, mert azt hiszi nem vagy számára szimpatikus.


Randioldal azért praktikus ilyen esetben szerintem, mert interneten keresztül sokkal könnyebb beszélgetni. Gondolom nem esett nehezedre a kérdés kiírása, és nem remegtél 1 órát hezitálva, hogy rányomj-e a kérdés kiírása gombra.


Na ha ez nem volt nehéz, akkor annyira nem súlyos a helyzet, nyugodtan regisztrálhatsz és válaszolhatsz ismeretlen férfiak leveleire, kérdéseire.


Neked egy hatalmas lehetőség az internet, hiszen sokkal könnyebb a monitor mögül mindenféle közvetlen kontaktus nélkül akár fél órát is elpepecselve gondolkodni egy válasz levél megírásán. Közbe főzöl egy kávét akármi...


Nincs tétje a dolognak, nem kényszerít semmire, bármikor meggondolhatod magad, bármikor eltűnhetsz örökre.


Tudom a neheze találkozón jönne, de ha tisztázod az illetővel találkozó előtt a dolgot, biztos hogy megérti, és úgy fog hozzád viszonyulni, és nem lenne akkora kudarc az első találkozó se

2017. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én nem nő hanem fiú vagyok...
2017. febr. 14. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:

"Sajnos sosem volt még barátom"

"hiányzik az életemből egy fiú"

Te irtad kedves kérdezö :)

Vagy bu** vagy?:)

2017. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Asperger és gyerekesség hogy lehet egyszerre?
2017. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az asperger szindrómás emberek elég gyerekesek. Kérdező, homoszexuális vagy esetleg elírtad?
2017. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, homoszexuális vagyok, és eredetileg a meleg kategóriába írtam.
2017. febr. 14. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!